widgeo.net
VRHOVI KOPAONIKA

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 09 Jun, 2013 18:05

08.06.2013 godine završen je ROLAND GAROS 2013 u ženskoj konkurenciji,pobednik je SERENA VILIJAMS.Serena je u finalu pobedila moju miljenicu MARIU ŠARAPOVU sa 2:0(6-4,6-4).

09.06.2013 godine,završen je teniski turnir ROLAND GAROS 2013 u muškoj konkurenciji.Pobednik je RAFAEL NADAL. Nadal je u finalu pobedio Davida Ferera sa 3:0(6-3,6-2,6-3).

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 01 Jun, 2013 23:43

KAKO REAGUJE PREMIJER  KADA U SKRIVENOJ KAMERI DAJE INTERVJU VODITELJKI BEZ GAĆICA I GLEDA JOJ "ONU STVAR".POGLEDAJTE:

 

 
 
 
 "Voditeljka"koja je uzela intervju u skrivenoj kameri od premijera je Branka Knežević.
 - Ja sam manekenka, foto-model i glumica. Dugo sam radila u Milanu,
 mada su me zvali da radim i u Rusiji. Glumila sam dosad
 u tri „Nemoguće misije“, tako da sam vrlo rado prihvatila
 i četvrti poziv autora Gorana Markovića - kaže Branka.

 - Ulogu voditeljke koja će ugostiti premijera prihvatila sam
 kao veliki izazov. Ja sam profesionalac i ovo sam posmatrala 
kao što bih i nastup na bilo kakvoj modnoj reviji. 

Branka priznaje da je imala veliku tremu, ali ne zbog posla,
 nego upravo „zbog poštovanja prema ministru policije“:
 - Trema je bila ogromna, ali samo zato što je preko puta mene
 sedeo čovek koga izuzetno cenim. Kad su se uključili reflektori,
 posmatrala sam ga ne kao Ivicu Dačića, nego kao premijera naše države...
 Ali, kada pogledate emisiju videćete u čemu je stvar. Dačić je džentlmen,
 a svaka žena u Srbiji bi volela da dobije makar osmeh od premijera.

 Na konstataciju da je ipak u određenom momentu pokazala golo
 i neizdepilirano međunožje prvom čoveku Vlade Srbije,
 Branka ponavlja da je to bio samo jedan u nizu poslovnih zadataka
 na koje je pristala:
- Pa, mnoge glumice se skidaju do gole kože i ništa.
 Činjenica je da ni mnoge pevačice ne nose donji veš, a stoje na bini
 visokoj dva-tri metra. Imala sam samo tremu jer mnogo poštujem
 Dačića i ništa više. Mislim da je sve bilo pristojno, taman koliko
 premijer treba da vidi. Poenta je bila u tome da Dačić bude
 sasvim siguran da je video to što je video.
 Depilacijom međunožja to ne bismo postigli. 
 
 
 Producenti "Nemoguće misije" odustali su od emitovanja epizode
 u kojoj Ivica Dačić gostuje u emisiji voditeljke bez gaćica.
 Emisija je trebalo da bude premijerno prikazana 31.01.2013 godine,
 na sajtu "Nemoguće misije".

Produkcija je poručila da je neprijatno iznenađena izjavom savetnika
 za nacionalnu bezbednost premijera Srbije, Ivice Tončeva,
 da je epizoda uperena ka narušavanju ugleda države.
 
"Ideja i sama forma naše emisije nikada nije imala ulogu
 da nekog ismeva, a posebno da naruši ugled države", piše u saopštenju.
 
Zaključak:Ako ste u poslovnim odnosima sa ženskim osobama(naročito sa onim koje nose suknje ili haljine)bidite oprezni jer postoji mogućnost da ne nose gaćice.
 
 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 18 Maj, 2013 13:52

19.05.2013 godine završen je teniski turnir ATP Masters 1000,Roma 2013 pobedom Rafaela Nadala.Nadal je u finalu pobedio Federera sa 2:0(6-1,6-3).

  

19.05.2013 godine,završen je teniski turnir WTA ROMA OPEN 2013,pobedila je Serena Viliams.Viliams je u finalu pobedila Azarenku sa 2:0(6-1,6-3).

 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 15 Maj, 2013 22:40

.....................................................................................
20.12.2012 godine,žrebom u Nionu određeni su parovi osmine finala Lige šampiona, 
Osmina finala Lige šampiona: 

Galatasaraj - Šalke 
Seltik - Juventus
Arsenal - Bajern
Šahtjor - Borusija Dortmund
MIlan - Barselona
Real Madrid - Mančester junajted
Valensija - Pari Sen Žermen
Porto - Malaga


Utakmice osmine finala biće odigrane 12, 13, 19. i 20. februara,
a revanši 5, 6, 12. i 13. marta 2013. godine.
Četvrtfinala su zakazana za 2. i 3. april, a revanši 9. i 10.
Polufinala su planirana za 23. i 24. april, a revanši za 30. april i 1. maj. 

Finale će biti odigrano na stadionu "Vembli" u Londonu 25. maja.
 
UEFA Champions League-Round of 16(1st Leg)
 
12.02.2013 u 20:45 Valencia-Paris St Germain 1:2
12.02.2013 u 20:45 Celtic-Juventus                   0:3
13.02.2013 u 20:45 Shakhtar Donetsk-Borussia Dortmund 2:2
13.02.2013 u 20:45 Real Madrid-Manchester United            1:1
19.02.2013 u 20:45 FC Porto-Malaga                                      1:0
19.02.2013 u 20:45 Arsenal-Bayern Munich                          1:3
20.02.2013 u 20:45 Galatasaray-Schalke 04                         1:1
20.02.2013 u 20:45 AC Milan-Barcelona                                2:0
 
UEFA Champions League-Round of 16(2nd Leg)
 
05.03.2013 u 20:45 Borussia Dortmund-Shakhtar Donetsk  2:0
05.03.2013 u 20:45 Manchester United-Real Madrid             1:2
06.03.2013 u 20:45 Paris St Germain--Valencia                     1:1
06.03.2013 u 20:45 Juventus-Celtic                                        2:0
12.03.2013 u 20:45 Schalke 04-Galatasay                              2:3
12.03.2013 u 20:45 Barcelona-AC Milan                                  4:0
13.03.2013 u 20:45 Malaga-FC Porto                                      2:0
13.03.2013 u 20:45 Bayern Munich-Arsenal                          0:2 
 
15.03.2013,izvučeni parovi Lige šampiona, četvrtfinale

Malaga - Dortmund                    0:0
Real Madrid - Galatasaraj         3:0 
PSŽ - Barselona                          2:2
Bajern - Juventus                       2:0
_____________________________________
Dortmund-Malaga                      3:2
Galatasaraj-Real Madrid           3:2
Juventus-Bajern                         0:2
Barselona-PSŽ                            1:1
 
 

 12. aprila 2013  obavljen je  žreb za
polufinalne duele Lige šampiona-sastaju se:
23.04.2013 u 20:45  BAJERN MINHEN-BARSELONA                  4-0
24.04.2013 u 20:45  BORUSIJA DORTMUND-REAL MADRID    4-1
30.04.2013 u 20:45  REAL MADRID-BORUSIJA DORTMUND    2-0
01.05.2013 u 20:45  BARSELONA-BAJERN MINHEN                  0-3
 
25.05.2013 godine London:FINALE:
BORUSIJA DORTMUND-BAJENERN MINHEN    1-2
Pobednik Lige Šampiona za sezonu 2012/13 je BAJERN MINHEN.
 
 

 


14.02.2013;Liga Evrope, 1/16 finala, rezultati prvih utakmica:

Anži Mahačkala – Hanover 3:1
Zenit – Liverpul 2:0
Ajaks – Steaua 2:0
BATE Borisov – Fenerbahče 0:0
Dinamo Kijev – Bordo 1:1
Levante – Olimpijakos 3:0
Bajer Leverkuzen – Benfika 0:1
Napoli – Viktorija Plzenj 0:3
Sparta Prag – Čelsi 0:1
Atletiko Madrid – Rubin Kazanj 0:2
Bazel – Dnjipro 2:0
Inter – CFR Kluž 2:0
Borusija Menhengladbah – Lacio 3:3
Njukasl  Junajted – Metalist Harkov 0:0
VfB Štutgart – KRC Genk 1:1
Totenhem Hotspur – Olimpik Lion 2:1
 ____________________________________________
21.02.2013,revanš mečevi Lige Evrope 1/16:


Rubin kazan - Atl. Madrid 0:1 (0:0)
Lacio - Borusija Menhengladbah 2:0 (2:0)
Lion - Totenhem 1:1 (1:0)
Genk - Stutgart 0:2 (0:1)
Metalist - Njukastl 0:1 (0:0)
Dnipro - Bazel 1:1 (0:0)
Cluj - Inter 0:3 (0:2)
Plzen - Napoli 2:0 (0:0)
Steaua - Ajaks 3:0 (1:0)
Olimpijakos - Levante 0:1 (0:1)
Liverpul - Zenit 3:1 (2:1)
Hanover - Anzhi 1:1 (0:0)
Fenerbahce - Bate Borisov 1:0 (1:0)
Čelsi - Sparta Prag 1:1 (0:1)
Bordo - Dinamo K. 1:0 (1:0)
Benfika - Leverkuzen 2:1 (0:0) 

 

U osmini finala srešće se sledeće ekipe:


07.03.2013 18:00 Anzhi - Njukastl                0-0
07.03.2013 19:00 Steaua - Čelsi                   1-0
07.03.2013 19:00 Stutgart - Lacio                0-2
07.03.2013 19:00 Plzen - Fenerbahce         0-1
07.03.2013 21:05 Levante - Rubin kazan    0-0
07.03.2013 21:05 Bazel - Zenit                     2-0
07.03.2013 21:05 Totenhem - Inter            3-0

07.03.2013 21:05 Benfika - Bordo               1-0

_________________________________________________________
14.03.2013-Revanš utakmice:
Zenit - Basel                                 1-0
Rubin - Levante                           2-0       
Inter - Tottenham                       4-1
Bordeuax - Benfica                      2-3
Lazio - Stuttgart                           3-1
Fenerbahce - Viktoria P.              1-1         
Chelsea - Steaua B.                      3-1
Newcastle - Anzhi                         1-0
______________________________________
 
15.03.2013,izvučeni parovi Lige Evrope, četvrtfinale:

Čelzi - Rubin                   3-1
Totenhem - Bazel           2-2           
Fenerbahče - Lacio        2-0         
Benfika - Njukasl           3-1
___________________________________________________ 
 
Rubin-Čelzi                   3-2
Bazel-Totenhem          2-2(penali 3-2)
Lacio-Fenerbahče       1-1
Njukasl-Benfika          1-1

12. aprila 2013 obavljen je žreb za
polufinalne duele Lige Evrope-sastaju se:
25.04.2013 u 21:05 časova,BAZEL-ČELZI                         1-2
25.04.2013 u 21:05 časova,FENERBAHČE-BENFIKA        1-0
02.05.2013 u 21:05 časova,ČELZI-BAZEL                          3-1
02.05.2013 u 21:05 časova,BENFIKA-FENERBAHČE        3-1
 
15.05.2013 godine,Amsterdam:FINALE
 
ČELZI-BENFIKA  2-1
 
Pobednik Lige Evrope 2012/13 je
 
ČELZIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.
 
 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 13 Maj, 2013 00:35

 REGULAR SEASON, GAME 10, DECEMBER 13-14, 2012

GROUP                                  W L POINTS+ POINTS- +/-
Real Madrid                           7 3 832 738 94
Panathinaikos Athens          6 4 748 722 26
BC Khimki MR                        6        4 753 754 -1
Fenerbahce Ulker                5 5 727 738 -11
Union Olimpija Ljubljana     3 7 722 808 -86
Mapooro Cantu3                7 708 730 -22

GROUP B                        W L POINTS+ POINTS- +/-
Maccabi Electra Tel Aviv     8 2 810 708 102
Unicaja Malaga                    8 2 762 715 47
Montepaschi Siena              5 5 879 844 35
Alba Berlin                            4 6 722 748 -26
Elan Chalon-Sur-Saone      3 7 782 843 -61
Asseco Prokom                    2 8 704 801 -97

GROUP C                         W L POINTS+ POINTS- +/-
Zalgiris Kaunas                    8 2 804 693 111
Olympiacos                          8 2 788 737 51
Anadolu Efes Istanbul        5 5 738 740 -2
Caja Laboral Vitoria           4         6 749 778 -29
EA7 Emporio Armani          3         7 760 767 -7
Cedevita Zagreb                2         8 725 849 -124

GROUP D                      W L POINTS+ POINTS- +/-
FC Barcelona Regal            9 1 774 636 138
CSKA Moscow                      9 1 783 709 74
Besiktas JK Istanbul            5 5 699 749 -50
Brose Baskets Bamberg     3 7 740 807 -67
Lietuvos Rytas                     2 8 670 724 -54
Partizan mt:s                       2 8 731 772 -41
____________________________________________________________
-DRUGA FAZA-TOP 16 

TOP 16, GAME 3, JANUARY 10-11, 2013
GROUP E
CSKA Moscow vs.Brose Baskets Bamberg     90-83
Panathinaikos Athens vs.Unicaja Malaga       78-73
Anadolu Efes vs.Alba Berlin                              71:62
Real Madrid vs.Zalgiris Kaunas                         75:74
GROUP F
Maccabi Electra Tel Aviv vs.Fenerbahce Ulker  91-73
Caja Laboral vs.Besiktas JK                                 77-51
Montepaschi Siena vs.BC Khimki MR                   82:76
Barcelona Regal vs.Olympiacos Piraeus             76:68
-------------------------------------------------------------------------
TOP 16, GAME 4, JANUARY 16-17-18, 2013
GROUP E
Alba Berlin  vs.Panathinaikos Athens                                 73:79
Brose Baskets Bamberg  vs.Anadolu Efes Istanbul         76:94
Unicaja Malaga  vs.Real Madrid                                          64:72
Zalgiris Kaunas  vs.CSKA Moscow                                      73:87
GROUP F
Besiktas JK Istanbul  vs.FC Barcelona Regal                    59:73
BC Khimki Moscow Region  vs.Maccabi Electra Tel Aviv  88:67
Fenerbahce Ulker Istanbul  vs.Caja Laboral Vitoria        75:97
Olympiacos Piraeus  vs.Montepaschi Siena                      72:74
______________________________________________________________ 
TOP 16, GAME 5, JANUARY 24-25, 2013
GROUP E
Alba Berlin  vs.Brose Baskets Bamberg                    82:63
CSKA Moscow  vs.Unicaja Malaga                              81:94
Anadolu Efes  vs.Zalgiris Kaunas                                56:52
Panathinaikos Athens  vs.Real Madrid                       54:58
GROUP F
Fenerbahce Ulker Istanbul  vs.BC Khimki MR           85:82
Caja Laboral  vs.Barcelona Regal                              79:90
Maccabi Electra  vs.Olympiacos Piraeus                    77:78
Montepaschi Siena  vs.Besiktas JK Istanbul             63:57
____________________________________________________
TOP 16, GAME 6, JANUARY 31 / FEBRUARY 1, 2013
GROUP E
Zalgiris Kaunas  vs.Alba Berlin                                          92:56
Real Madrid  vs.CSKA Moscow                                         86:78
Unicaja Malaga  vs.Anadolu Efes Istanbul                    73:78
Panathinaikos Athens  vs.Brose Baskets Bamberg     76:73
GROUP F
Besiktas JK  vs.Maccabi Electra                                        55:77
Olympiacos Piraeus  vs.Fenerbahce Ulker Istanbul       82:71
Barcelona Regal  vs.Montepaschi Siena                          85:66
Caja Laboral Vitoria  vs.BC Khimki MR                            71:83
_______________________________________________________________
 TOP 16, GAME 7, FEBRUARY 14-15, 2013
GROUP E
CSKA Moscow  vs.Panathinaikos Athens                      86-69
Alba Berlin  vs.Unicaja Malaga                                       65-67
Anadolu Efes Istanbul  vs.Real Madrid                          74-72
Brose Baskets Bamberg  vs.Zalgiris Kaunas                 87-88
GROUP F
Maccabi Electra Tel Aviv  vs.FC Barcelona Regal           77-82
BC Khimki Moscow Region  vs.Olympiacos Piraeus        82-87
Fenerbahce Ulker Istanbul  vs.Besiktas JK Istanbul      78-72
Montepaschi Siena  vs.Caja Laboral Vitoria                    85-74
________________________________________________
 TOP 16, GAME 8, FEBRUARY 21-22, 2013
GROUP E
Brose Baskets  vs.Unicaja Malaga                                      65-68
Zalgiris Kaunas  vs.Panathinaikos Athens                          73-78
Anadolu Efes Istanbul  vs.CSKA Moscow                            63-60
Real Madrid  vs.Alba Berlin                                                    77-72
GROUP F
Fenerbahce Ulker Istanbul  vs.FC Barcelona Regal           60-99
Maccabi Electra  vs.Montepaschi Siena                               92-61
BC Khimki MR  vs.Besiktas JK                                                87-56
Olympiacos Piraeus  vs.Caja Laboral Vitoria                      82-74
______________________________________________________________________
TOP 16, GAME 9, FEBRUARY 28 / MARCH 1, 2013
GROUP E
Real Madrid  vs.Brose Baskets                                     76-73
CSKA Moscow  vs.Alba Berlin                                        80-65
Unicaja Malaga  vs.Zalgiris Kaunas                               67-83
Panathinaikos Athens  vs.Anadolu Efes Istanbul        75-62
GROUP F
Besiktas JK  vs.Olympiacos Piraeus                               60-79
Caja Laboral  vs.Maccabi Electra                                   62-66
Montepaschi Siena  vs.Fenerbahce Ulker                     87-69
Barcelona Regal  vs.BC Khimki Moscow Region           71-69
___________________________________________________________________
 TOP 16, GAME 10, MARCH 6-7-8, 2013
GROUP E
Alba Berlin  vs.Anadolu Efes                                      86-91
Brose Baskets Bamberg  vs.CSKA Moscow             58-78
Zalgiris Kaunas  vs.Real Madrid                                104-105
Unicaja Malaga  vs.Panathinaikos Athens               66-60
GROUP F
Olympiacos Piraeus  vs.FC Barcelona Regal            77-90
Fenerbahce Ulker  vs.Maccabi Electra                     85-94
BC Khimki MR  vs.Montepaschi Siena                       78-71
Besiktas JK  vs.Caja Laboral Vitoria                         73-83
________________________________________________________________
 TOP 16, GAME 11, MARCH 14-15, 2013
GROUP E
Anadolu Efes Istanbul vs.Brose Baskets                     89-86
CSKA Moscow  vs.Zalgiris Kaunas                                 70-61
Real Madrid  vs.Unicaja Malaga                                    74-77
Panathinaikos Athens  vs.Alba Berlin                           82-58
GROUP F
Maccabi Electra  vs.BC Khimki MR                                 80-79
Montepaschi Siena  vs.Olympiacos Piraeus                 67-68
Caja Laboral  vs.Fenerbahce Ulker                              87-67
Barcelona Regal  vs.Besiktas JK Istanbul                    86-61
_______________________________________________________________ 
TOP 16, GAME 12, MARCH 20-21-22, 2013
GROUP E
Brose Baskets  vs.Alba Berlin                                      72-75
Zalgiris Kaunas  vs.Anadolu Efes Istanbul                 79-71
Real Madrid  vs.Panathinaikos Athens                       73-74
Unicaja Malaga  vs.CSKA Moscow                              66-70
GROUP F
FC Barcelona Regal  vs.Caja Laboral Vitoria             83-74
BC Khimki MR  vs.Fenerbahce Ulker                           99-76
Besiktas JK  vs.Montepaschi Siena                              72-70
Olympiacos Piraeus  vs.Maccabi Electra                     67-73
___________________________________________________________________
TOP 16, GAME 13, MARCH 28-29, 2013
GROUP E
CSKA Moscow  vs.Real Madrid                                       81-72
Anadolu Efes Istanbul  vs.Unicaja Malaga                   64-70
Brose Baskets Bamberg  vs.Panathinaikos Athens    60-82
Alba Berlin  vs.Zalgiris Kaunas                                       77-55
GROUP F
Maccabi Electra  vs.Besiktas JK                                     101-58
BC Khimki MR  vs.Caja Laboral                                       82-86
Fenerbahce Ulker  vs.Olympiacos Piraeus                    73-78
Montepaschi Siena  vs.FC Barcelona Regal                  69-77
___________________________________________________________________ 
TOP 16, GAME 14, APRIL 4-5, 2013
GROUP E
Zalgiris Kaunas  vs.Brose Baskets                       90-81
Unicaja Malaga  vs.Alba Berlin                             55-68
Panathinaikos Athens vs.CSKA Moscow             63-69
Real Madrid  vs.Anadolu Efes Istanbul               86-66
GROUP F
Olympiacos Piraeus  vs.BC Khimki MR                79-70
Caja Laboral  vs.Montepaschi Siena                  76-64
Barcelona Regal  vs.Maccabi Electra                 74-71
Besiktas JK  vs.Fenerbahce Ulker                      80-73
_________________________________________________________

PLAYOFFS, GAME 1, APRIL 9-10, 2013
GROUP A
CSKA Moscow  vs.Caja Laboral Vitoria                     89-78
GROUP B
Olympiacos Piraeus  vs.Anadolu Efes Istanbul         67-62
GROUP C
FC Barcelona Regal  vs.Panathinaikos Athens         72-70
GROUP D
Real Madrid  vs.Maccabi Electra                           79-53
_____________________________________________
PLAYOFFS, GAME 2, APRIL 11-12, 2013
GROUP A
CSKA Moscow  vs.Caja Laboral Vitoria                        90-68
GROUP B
Olympiacos Piraeus  vs.Anadolu Efes Istanbul           71-53
GROUP C
FC Barcelona Regal  vs.Panathinaikos Athens           65-66
GROUP D
Real Madrid  vs.Maccabi Electra Tel Aviv                    75-63
________________________________________________________________
 PLAYOFFS, GAME 3, APRIL 16-17, 2013
GROUP A
Caja Laboral Vitoria vs.CSKA Moscow                    93-72
GROUP B
Anadolu Efes  vs.Olympiacos Piraeus                     83-72
GROUP C
Panathinaikos Athens  vs.Barcelona Regal           65-63
GROUP D
Maccabi Electra Tel Aviv vs.Real Madrid               57-69
___________________________________________________________ 
PLAYOFFS, GAME 4, APRIL 18-19, 2013
GROUP A
Caja Laboral Vitoria vs.CSKA Moscow             85-94
GROUP B
Anadolu Efes vs.Olympiacos Piraeus               74-73
GROUP C
Panathinaikos Athens vs.Barcelona Regal      60-70
____________________________________________________________ 
   PLAYOFFS, GAME 5, APRIL 25-26, 2013
GROUP B
Olympiacos Piraeus vs.Anadolu Efes                  82-72
GROUP C
Barcelona Regal  vs.Panathinaikos Athens       64-53
_______________________________________________________
FINAL FOUR, GAME 1, MAY 10, 2013
GROUP SEMIFINAL A
CSKA Moscow  vs.Olympiacos Piraeus       52-69
GROUP SEMIFINAL B
FC Barcelona Regal vs.Real Madrid           67-74



FINAL FOUR, GAME 2, MAY 12, 2013
GROUP 3RD PLACE GAME
CSKA Moscow-FC Barcelona Regal               74-73

May 12 18:00 CET
 
GROUP FINAL
Olympiacos Piraeus-Real Madrid               100-88
 
POBEDNIK EUROLIGE 2012/13 JE OLIMPIJAKOS.
 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 11 Maj, 2013 17:53

  12.05.2013 godine,završen je teniski turnir ATP Masters 1000,Madrid 2013.Pobednik ovo turnira je R.NADAL.Nadal je u finalu pobedio Wawrinku sa 2:0(6-2,6-4). 

  

12.05.2013 godine,završen je teniski turnir WTA MADRID OPEN 2013.Pobednik ovog turnira je SERENA WILLIAMS.

Serena Williams je u finalu pobedila Mariu Sharapovu sa 2:0(6-1,6-4).

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 22 April, 2013 18:39

28.04.2013 završen je teniski turnir WTA Stuttgart 2013,pobedila je MARIA SHARAPOVA.Sharapova je u finalu pobedil Li Na sa 2:0(6-4,6-3).Bravo Maria. 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 22 April, 2013 17:47

28.04.2013,završen je teniski turnir ATP Barcelona 2013,pobednik je RAFAEL NADAL.Nadal je u finalu pobedio Almagra sa 2:0(6-4,6-3).

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 15 April, 2013 22:00

 
 
09.10.2012 Košarka, BARSELONA;obavljen je žreb za prvu fazu takmičenja Evrokupa.Sastav svih osam grupa je sledeći:
Grupa A:
Nimburk
Hapoel Jerusalim
Budiveljnik
Prienai
Grupa B:
Bilbao
Budućnost
Šarlroa
Lukoil
Grupa C: 
Le Man
Trijumf
Riga
Artland Dragons
Grupa D: 
Valensija
Banvit
Azovmaš
Vircburg
Grupa E: 
Galatasaraj
Lokomotiva Kuban
Donjeck
Prokom
Grupa F:
Uniks
Panionios
Ostende
Stelmet
Grupa G: 
Spartak Sankt Peterburg
Cibona
Šole
Ulm
Grupa H: 
Kahasol
Dinamo Sasari
CRVENA ZVEZDA
Orlean
Prva dva tima iz svake grupe plasiraće se u Top 16 -sledeću fazu takmičenja.

 
GROUP H TABELA                              W/L/POINTS+/POINTS-/+/-
Crvena Zvezda Diva Belgrade                  5/1/556/515/41
Cajasol Seville                                             3/3/483/471/12
Orleans Loiret Basket                                2/4/465/478/-13
Dinamo Banco di Sardegna Sassari         2/4/516/556/-40
---------------------------------------------------------------------
DRUGA FAZA-TOP 16
 LAST 16, GAME 1, JANUARY 8-9, 2013
GROUP I
BC Budivelnik Kiev vs.Banvit Bandirma BK                                76 - 69
KK Buducnost VOLI vs.BC Triumph Lyubertsy                         90 - 69
GROUP J
Valencia Basket vs.VEF Riga                                                      86 - 82
Uxue Bilbao Basket vs.CEZ Basketball Nymburk                     83 - 85
GROUP K
Spartak St. Petersburg vs.PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar 70 - 84
Stelmet Zielona Gora vs.Cajasol Seville                                    76 - 67
GROUP L
Ratiopharm Ulm vs.Crvena Zvezda Telekom Belgrade          95 - 100
Galatasaray Medical Park vs.Unics Kazan                                74 - 80
---------------------------------------------------------
LAST 16, GAME 2, JANUARY 15-16, 2013
GROUP I
BC Triumph Lyubertsy vs.BC Budivelnik Kiev                          84:85
Banvit Bandirma BK  vs.KK Buducnost VOLI                          89:80
GROUP J
VEF Riga  vs.Uxue Bilbao Basket                                              99:76
CEZ Basketball Nymburk  vs.Valencia Basket                         77:82
GROUP K
PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar  vs.Stelmet Zielona Gora   96:87
Spartak St. Petersburg  vs.Cajasol Seville                                78:59
GROUP L
Unics Kazan  vs.Ratiopharm Ulm                                                       87:95
Crvena Zvezda Telekom Belgrade  vs.Galatasaray Medical Park 74:91
------------------------------------------
LAST 16, GAME 3, JANUARY 22-23, 2013
GROUP I
BC Budivelnik Kiev  vs.KK Buducnost VOLI      75:79
Banvit Bandirma BK  vs.BC Triumph Lyubertsy  86:79
GROUP J
CEZ Basketball Nymburk  vs.VEF Riga 80:85
Uxue Bilbao Basket  vs.Valencia Basket  91:76
GROUP K
Stelmet Zielona Gora  vs.Spartak St. Petersburg 69:89
Cajasol Seville  vs.PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar 80:87
GROUP L
Galatasaray Medical Park  vs.Ratiopharm Ulm 82:66
Unics Kazan  vs.Crvena Zvezda Telekom Belgrade 78:59
______________________________________________________________
 LAST 16, GAME 4, JANUARY 29-30, 2013
GROUP I
BC Triumph Lyubertsy  vs.Banvit BK Bandirma    93:89
KK Buducnost VOLI  vs.BC Budivelnik Kiev            75:77
 GROUP J
Valencia Basket  vs.Uxue Bilbao Basket                  60:61
VEF Riga  vs.CEZ Basketball Nymburk                      81:59
GROUP K
PBC Lokomotiv Kuban  vs.Cajasol Seville                   83:72
Spartak St. Petersburg  vs.Stelmet Zielona Gora     81:54
GROUP L
Ratiopharm Ulm  vs.Galatasaray Medical Park           91:70
Crvena Zvezda Telekom Belgrade  vs.Unics Kazan   81:73
_______________________________________________________________
 LAST 16, GAME 5, FEBRUARY 12-13, 2013
GROUP I
BC Triumph  vs.KK Buducnost VOLI                            76:66
Banvit BK Bandirma  vs.BC Budivelnik Kiev                94:85

GROUP J
CEZ Basketball Nymburk  vs.Uxue Bilbao Basket     69:83
VEF Riga  vs.Valencia Baske                                        96:103

GROUP K
Cajasol Seville  vs.Stelmet Zielona Gora                    81:85
PBC Lokomotiv Kuban  vs.Spartak SPB                     77:72

GROUP L
Unics Kazan  vs.GS Medical Park                                 64:57
Crvena Zvezda Telekom  vs.Ratiopharm Ulm            78:92
_________________________________________________________________
 LAST 16, GAME 6, FEBRUARY 19-20, 2013
GROUP I
KK Buducnost VOLI  vs.Banvit BK Bandirma                                66-50
BC Budivelnik Kiev  vs.BC Triumph Lyubertsy                              88-77
GROUP J
Valencia Basket vs.CEZ Basketball Nymburk                               104-55
Uxue Bilbao Basket  vs.VEF Riga                                                     76-65
GROUP K
Cajasol Seville  vs.Spartak St. Petersburg                                     68-66
Stelmet Zielona Gora vs.PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar           94-88
GROUP L
Galatasaray Medical Park vs.Crvena Zvezda Telekom Belgrade   85-84
Ratiopharm Ulm  vs.Unics Kazan                                                        77-79
___________________________________________________________________________
 LAST 16, GAME 6, FEBRUARY 19-20, 2013
GROUP I
BC Budivelnik Kiev                      4/2
KK Buducnost VOLI                     3/3
Banvit BK Bandirma                     3/3
BC Triumph Lyubertsy                 2/4
GROUP J
Uxue Bilbao Basket                      4/2
Valencia Basket                             4/2
VEF Riga                                          3/3
CEZ Basketball Nymburk               1/5
GROUP K
PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar  5/1
Spartak St. Petersburg                   3/3
Stelmet Zielona Gora                       3/3
Cajasol Seville                                   1/5
GROUP L
Unics Kazan                                       4/2
Ratiopharm Ulm                                3/3
Galatasaray Medical Park                3/3
Crvena Zvezda Telekom Belgrade 2/4
____________________________________________________
QUARTER FINAL, GAME 1, MARCH 5-6, 2013
GROUP QF A
Spartak St. Petersburg  vs.BC Budivelnik Kiev                         83-72
GROUP QF B
Ratiopharm Ulm  vs.Uxue Bilbao Basket                                   85-81
GROUP QF C
KK Buducnost VOLI  vs.PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar      54-72
GROUP QF D
Valencia Basket  vs.Unics Kazan                                                80-70
__________________________________________________________________________
QUARTER FINAL, GAME 2, MARCH 12-13, 2013
GROUP QF A
BC Budivelnik Kiev  vs.Spartak St. Petersburg                            73-56
GROUP QF B
Uxue Bilbao Basket  vs.Ratiopharm Ulm                                      101-78
GROUP QF C
PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar vs.KK Buducnost VOLI           90-65
GROUP QF D
Unics Kazan  vs.Valencia Basket                                                     71-68
_________________________________________________________________________ 
SEMI-FINAL, GAME 1, MARCH 20, 2013
GROUP A
BC Budivelnik Kiev  vs.Uxue Bilbao Basket                       83-93
GROUP B
Valencia Basket  vs.PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar    87-97
__________________________________________________________
 SEMI-FINAL, GAME 2, MARCH 26-27, 2013
GROUP A
Uxue Bilbao Basket  vs.BC Budivelnik Kiev                     75-53
GROUP B
PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar  vs.Valencia Basket     63-68
_______________________________________________________________ 
FINALE:13.04.2013 u 21:00 časova Belgijskom gradu Šarlroa;
Uxue Bilbao Basket-PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar
 64-75.
Pobednik Eurocupa 2013 je PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar.
 
 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 13 April, 2013 13:10

ATP World Tour Masters 1000 Tennis Tournament - Monte-Carlo Rolex Masters - Monte Carlo, Monaco

21.04.2013 završen je teniski turnir ATP World Tour Masters 1000,Monte Carlo 2013,pobedio je NOVAK ĐOKOVIĆ.Đoković je u finalu pobedio Nadala sa 2:0(6-2,7-6).BRAVO NOLEEEEEEEEEEEEEEE SRBINE!

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 06 April, 2013 23:00

07.04.2013-završen je teniski turnir WTA Charleston 2013.Pobednik ovog turnira je Serena Vilijams koja je u finalu pobedila Jelena Janković sa 2:1(3-6,6-0,6-2)

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 30 Mart, 2013 20:19

31.03.2013-završen je teniski turnir ATP MASTERS 1000 MIAMI 2013,pobednik je Andy Murray.Marej je u finalu pobedio Davida Ferera sa 2:1(2-6,6-4,7-6).

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 29 Mart, 2013 22:30

30.03.2013 godine,završen je teniski turnir WTA MIAMI 2013,pobedila je Serena Williams koja je u finalu pobedila Mariu Sharapovu sa 2:1(4-6,6-3,6-0).

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 18 Mart, 2013 00:02

17.03.2013,završen je APT 1000 Indian Wells 2013,pobednik ovog turnira je Rafael Nadal.Nadal je u finalu pobedio Del Potra sa 2:1(4-6,6-3-6-4).

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 17 Mart, 2013 20:45

17.03.2013,pobednik WTA Indian Wells 2013 je Maria Šarapova.Šarapova je u finalu pobedila Karolinu Voznacki sa 2:0(6-2,6-2).Bravo Maria.

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 02 Mart, 2013 17:55

02.03.2013-završen je teniski turnir ATP 500 Dubai 2013,pobednik ovog turnira je Novak Đoković.Đoković je u finalu pobedio Berdiha sa 2:0(7-5,6-3).Bravo NOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SRBINE!


 

 

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 24 Februar, 2013 07:54
Kancerogeno mleko u Srbiji???????
 
Šta su aflatoksini i kako da se zaštitite!
Svi mi od rođenja pa do 2011 godine pili smo mleko koje je verovatno bilo sa više nego sada aflaktosina ali je zakonski propis bio 0,5 mikrograma po kilogramu pa se tada smatralo ispravnim.Pošto naša zemlja teži da uđe u Evropsku uniju(Evropska unija ima mnogo strožiji standard za aflatoksine od ostalih zemalja u svetu) ona je 2011 godine usvojila zakonski propis od 0,05 mikrograma aflatoksina po kilogramu.Sada u objavljenim rezultatima pri kontroli mleka najgori rezultat je 0,2 mikrograma aflatoksina po kilogramu što znači da je po sadašnjem našem-evropskom standardu ovo mleko neispravno.Ovo neznaju ovi naši diletanti od političara da objasne narodu.
 
19.02.2013;Danas smo saznali prilično zabrinjavajuće vesti o kancerogenim hemikalijama u mleku otkrivenim u Srbiji! Evo u čemu je problem!

Aflatoksini koji su otkriveni u mleku su najjači poznati kancerogen u prirodi! Ove hemikalije su zapravo prilično česte u prirodi i stvaraju ih gljive iz porodice Aspergillus.

Kako se javljaju?

Gljive Aspergillus su široko rasprostanjene! Najčešće se pojavljuju pre žetve na žitaricama, a mogu da se pojave u toku žetve, ali i posle i u silosima ukoliko su žitarice izložene visokoj temperaturi i povećanoj vlagi u dužem periodu. 

U Srbiji i zamljama Evropske unije gornja granica je 0.050 µg/kg za mleko i mlečne proizvode, dok je u EU granica za dečije proizvode niža i iznosi 0.025 µg/kg. U Americi granica je veća i iznosi čak 20 µg/kg.

Lanac ishrane

Problem u Srbiji je stočna hrana napravljena od kukuruza zatrovanog ovom hemikalijom, što je u našoj zemlji otkriveno još na jesen. To znači da će se ovaj kancerogen pojaviti u svim proizvodima koji su nastali kao posledica koznumiranja zatrovane hrane, mleku, siru i drugim mlečnim proizvodima.

Kada jednom uđu u lanac ishrane teško se uništavaju. Čak ni veoma visoke temperature neće uništiti ovu hemikaliju! Recimo pečenje zagađene kafe na 180 stepeni u trajanju od 10 minuta će eliminisati samo 50 posto aflatoksina.

Ljudi

Kada u organizam uđe aflatoksin jetra će učiniti sve da ga razgradi na manje opasne hemikalije. Američka Agencija za hranu i lekove FDA kaže da povremeno izlaganje ovoj hemikaliji nije opasno za ljude i da se ona često nalazi u prirodi. Odrasle osobe imaju razvijen mehanizam zaštite i visoku toleranciju na ovu hemikaliju, pošto je široko rasprostranjena u prirodi. Ipak, ukoliko ste stalno izloženi njegovom dejstvu, opasnosti su veće, a najčešća bolest koja se javlja je upravo rak jetre.

Posebno su ugrožena deca i ona bi svakako trebalo da izbegavaju proizvode kod kojih postoji rizik zagađenja koliko god je to moguće. Izloženost aflatoksinima kod ljudi se može otkriti na osnovu analize krvi.

Kako da smanjimo rizik?

Aflatoksini se javljaju u mleku i mlečnim proizvodima, ali vrlo često i u kikirikiju, kukuruzu, brašnu, pirinču, suncokretu, lešnicima, bademima, pistaćima i orasima.

Ukoliko primetite da neka od hrane koju konzumirate na sebi ima plesan, čini vam se da se ubuđala nemojte je jesti, pogotovo iz rizičnih grupa namirnica.
 
Otkriveno je da dijeta koja podrazumeva povrće a posebno šargarepe, celer i peršun značajno smanjuje kancerogene efekte aflatoksina.
 
Ukoliko je ovo samo trenutni incident ne bi trebalo da našem organizmu nanese neku štetu.Ukoliko se nastavi u dužem vremenskom periodu sa ishranom zaraženim kukuruzom i pšenicom krava,biće to problem za našu jetru.
 
U Srbiji je do 2010. godine dozvoljeno prisustvo aflatoksina u mleku bilo je 10 puta veće nego danas (0,5 umesto, sadašnjih 0,05 mikrograma po kilogramu), što je standard koji u ovom trenutku važi u velikom broju država, uključujući i SAD.
 
A naši političari izjavljuju biser da su naši standardi suviše rigorozni i da ih treba promeniti i prilagoditi SAD-u.
 
Da ne bi uništili zaraženu pšenicu i kukuruz kao i zaraženo mleko,političari će verovatno promeniti zakonski propis o aflatoksinima tj.biće dozvoljeno 0,5 mikrograma po kilogramu.
 
ZAKLJUČAK:zakonski propis aflatoksina u mleku u Srbiji je 0,05 mikrograma po kilogramu i po svemu sudeći u večini uzetih uzoraka mleka ta granica je pređena.Ne zanima nas mišljenje ministra i njegovo probanje mleka.Dužan je da primenjuje zakonske propise Srbije a ne Amerike.
 
Ovaj haos na tržištu namirnica je napravio kukuruz i pšenica roda 2012 koja je delom zaražena ovim aflatoksinom.Sada je frka sa mlekom ali verovatno je gora situacija sa sirevima i ostalim mlečnim proizvodima a i mesom.Sve to treba ispitati ali ko- kada ni jedna institucija nema više naše poverenje.
Zaražene mlečne proizvode i mesa nismo pili  i jeli samo jedan dan već izgleda više od mesec dana. TRAŽIMO ODGOVORNOST!!! od onih koji su bili dužni  za kontrolu ovih namirnica.
 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 21 Februar, 2013 18:21

Фотографија: Back in 2005 Andre Agassi and Roger Federer had a friendly 'hit' on the world's most unique tennis court, the Helipad of the Burj Al Arab.

Where do you think the players would like to visit during this year's tournament?

23.02.2013;pobednik teniskog turnira WTA Dubai 2013 je Petra Kvitova.Kvitova je u finalu pobedila Saru Errani sa 2:1(6-2,1-6,6-1).

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 16 Februar, 2013 19:03

Tezi da budes srecan!

Idi smireno kroz buku i užurbanost i seti se mira koji

možeš naći u tišini.

Koliko je moguće, budi

u dobrim odnosima sa svim ljudima.

Govori svoju istinu smireno i jasno i slušaj druge,

čak i glupe i neuke;

i oni imaju svoju priču.

Izbegavaj bučne i nasilne osobe,

one su teret duhu.

Ako uporediš sebe s drugima, možeš postati

ogorčen ili ponosan; jer će uvek biti većih i manjih od tebe.

Raduj se svojim dostignućima i planovima.

Održi zanos za svoj lični poziv, ma koliko on skroman bio;

to je pravo blago u promenljivim vremenima

Budi oprezan u svojim poslovima; jer svet je pun prevara,

ali neka te to ne ometa da vidiš vrline koliko je ima.

Mnogi ljudi teže za visokim idealima i svuda je život pun heroizma.

Budi ono što jesi. Budi svoj!

Pogotovu nemoj glumiti ljubav.

A nemoj biti podrugljiv prema ljubavi,

jer uprkos ogorčenosti i razočarenjima, ona je večna kao trava.

Spokojno primi iskustvo godina, skladno napustajući stvari iz mladosti.

Ali nemoj sam sebe žalostiti izmišljotinama. Mnoga strahovanja nastaju od umora i usamljenosti.

Osim održavanja zdrave stege, budi blag prema sebi.

Ti si dete svemira, ništa manje nego sto je drveće i zvezde.

Imaš pravo biti ovde.

I bilo ti to jasno ili ne, nema sumnje da se svemir razvija kako treba.

Dakle budi u miru s Bogom, ma kako ga zamisljaš, i bez obzira kakav ti je posao i čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši.

Pored sve prljavštine i jadikovanja i porušenih snova, ovo je ipak divan svet.

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 15 Februar, 2013 20:53

 

17.02.2013 godine,završen je teniski turnir ATP 500 Rotterdam 2013, pobednik je Juan Martin del Potro koji je u finalu pobedio Juliena Benneteaua sa 2:0(7-6,6-3).

 


  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 11 Februar, 2013 11:59

17.02.2013 godine,završen je teniski turnir  WTA Qatar Open 2013,Doha,Ovaj turnir je osvojila Viktoria Azarenka koja je u finalu pobedila Serenu Williams sa 2:1(7-6,2-6,6-3).

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 09 Februar, 2013 10:45

09.02.2013 od 14:00 časova počinju mečevi naše ženske teniske reprezentacije protiv Slovačke.Mečevi se igraju u Nišu.Reprezentacija Srbije je oslabljena jer zbog povreda ne igraju Ana Ivanović i Jelena Janković.Glavne naša uzdanice su Bojana Jovanovski i Vesna Dolenc.

 

10.02.2013-Nažalost Srbija je izgubila od Slovačke sa 3:1 i predstoji nam borba za opstanak u ovom takmičenju.

 

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 27 Januar, 2013 19:08

Reprezentacija Srbije je na Svetskom prvenstvu u rukometu,Španija 2013,zauzela 10(deseto) mesto.Nadamo se da će na sledećim takmičenjima naša reprezentacija utakmice igrati sa mnogo više elana i hrabrosti jer sa ovim nismo zadovoljni.

 -------------------------------------------------------------------------------

 

 

Raspored utakmice u grupi kada igra Srbija:

12.01.2012 u 15:45 SRBIJA-JUŽNA KOREJA

14.01.2012 u 18:00 SRBIJA-BELORUSIJA

15.01.2012 u 18:00 SRBIJA-SAUDIJSKA ARABIJA

17.01.2012 u 20:15 SRBIJA-POLJSKA

19.01.2012 u 20:15 SRBIJA-SLOVENIJA

---------------------------------------------------

World Championchip-Round of 16

20.01.2013

15:45 NEMAČKA-MAKEDONIJA  28:23

17:30 BRAZIL-RUSIJA                 26:27

20:15 DANSKA-TUNIS                 30:23

20:15 ISLAND-FRANCUSKA        28:30

 

21.01.2013

19:00 SRBIJA-ŠPANIJA                20:31

19:00 SLOVENIJA-EGIPAT           31:26

21:30 MAĐARSKA-POLJSKA          27:19

21:30 HRVATSKA-BELORUSIJA    33:24

______________________________________________

ČETVRTINA FINALA ,

23.01.2013 RUSIJA-SLOVENIJA                         27:28

23.01.2013 u 19:00 ŠPANIJA-NEMAČKA           28:24

23.01.2013 u 20:45 DANSKA-MAĐARSKA         28:26

23.01.2013 u 21:30 FRANCUSKA-HRVATSKA   23:30

 

25.01.2013-POLUFINALA

ŠPANIJA-SLOVENIJA      26:22

DANSKA-HRVATSKA       30:24

 

26.01.2013-UTAKMICA ZA TREĆE MESTO

SLOVENIJA-HRVATSKA  26:31

 

27.01.2013-FINALE

DANSKA-ŠPANIJA         19:35

 

Završeno je Svetsko prvenstvo u rukometu Španija 2013.Pobednik je odlična reprezentacija Španije koja je u finalu pregazila reprezentaciju Danske sa 35:19.Čestitamo ŠPANIJI na osvojenom prvom mestu i odličnom rukometu koji su prikazali. 

 Датотека:Flag of Spain.svg

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 27 Januar, 2013 13:33

27.01.2013 godine,NOVAK ĐOKOVIĆ JE OSVOJIO GRAND SLAM AUSTRALIJEN OPEN 2013,MELBURN.U FINALU JE POBEDIO MAREJA SA 3:1(6-7,7-6,6-3,6-2).BRAVO NOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SRBINE! 

 


20.01.2013;Srbin Novak Đoković pobedio je Švajcarca Stanislasa Vavrinku u još jednom antologijskom meču na Australijan Openu. Posle pet časova igre Novak je pobedio rezultatom 3:2, po setovima 1:6, 7:5, 6:4, 6:7, 12:10.

Novak Đoković odigrao je još jedan meč koji nije preporučljiv srčanim bolesnicima i to u osmini finala Australijan opena. Gubio je, bio na kolenima,uspeo da preokrene, ali i ponovo zakomplikuje sebi život.Na kraju, sa osmehom na licu je napustio Rod Lejver Arenu.Prvi teniser sveta je posle dosta muke u četvrtom kolu savladao Stanislasa Vavrinku posle pet sati i dva minuta igre!

N. Đoković 1 7 6 6 12

S. Vavrinka 6 5 4 7 10

 

_____________________________________________________________________

22.01.2013,Srbin Novak Đoković plasirao se u polufinala Australijan opena pobedivši Čeha Tomaša Berdiha rezultatom 3:1,po setovima 6:1, 4:6, 6:1, 6:4.

 

Ovom pobedom Nole je osigurao prvo mesto i nakon završetka ovog turnira u Melburnu.


N. Đoković 6 4 6 6

T. Berdih 1 6 1 4


Novakov protivnik u polufinalu biće Španac David Ferer koji je savladao svog zemljaka Almagra sa 3:2.

U polufinalu Nole je pobedio Ferera sa 3:0(6-2,6-2,6-1) a drugom polufinalu,Marej je sa 3:2 pobedio Federera.

 

27.01.2013  FINALE AUSTRALEN OPEN 2013;NOVAK ĐOKOVIĆ-ANDY MURRAY.

 

NOVAK ĐOKOVIĆ JE OSVOJIO GRAND SLAM AUSTRALIJEN OPEN 2013,MELBURN.U FINALU JE POBEDIO MAREJA SA 3:1(6-7,7-6,6-3,6-2).BRAVO NOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SRBINE! 

__________________________________________________________


26.01.2013 godine,Victoria Azarenka je osvojila u ženskoj konkurenciji teniski turnir Australian Open 2013,pobedivši u finalu Kineskinju Na LI sa 2:1. 

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 22 Januar, 2013 15:07
NIŠ - Upadica jednog učesnika prošlomesečnih radničkih protesta u Nišu
 koju je uhvatilo oko kamere, polako se pretvara u regionalni Jutjub hit
 sa preko 150.000 pregleda do sada.

Nakon što je govornik počeo da čita protestno pismo radnika,
 iza leđa mu se prišunjao neimenovani muškarac i, prstom pokazujući
 na dokument u govornikovim rukama, glasno upitao: “A, gdje je pečat?
 Bez pečata ništa ne važi”.

Govornik se nije dao omesti već je, kao iz topa, objasnio da 
"Radnici Niša nemaju pečat. Radnici Niša nemaju prava".
 
UU REMIX:

Get your own Chat Box! Go Large!
Hit Counter
Hit Counter 14.05.2012-ODAKLE SU POSETE BLOGU " VRHOVI KOPAONIKA".......