widgeo.net
VRHOVI KOPAONIKA

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 22 April, 2013 18:39

28.04.2013 završen je teniski turnir WTA Stuttgart 2013,pobedila je MARIA SHARAPOVA.Sharapova je u finalu pobedil Li Na sa 2:0(6-4,6-3).Bravo Maria. 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 22 April, 2013 17:47

28.04.2013,završen je teniski turnir ATP Barcelona 2013,pobednik je RAFAEL NADAL.Nadal je u finalu pobedio Almagra sa 2:0(6-4,6-3).

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 15 April, 2013 22:00

 
 
09.10.2012 Košarka, BARSELONA;obavljen je žreb za prvu fazu takmičenja Evrokupa.Sastav svih osam grupa je sledeći:
Grupa A:
Nimburk
Hapoel Jerusalim
Budiveljnik
Prienai
Grupa B:
Bilbao
Budućnost
Šarlroa
Lukoil
Grupa C: 
Le Man
Trijumf
Riga
Artland Dragons
Grupa D: 
Valensija
Banvit
Azovmaš
Vircburg
Grupa E: 
Galatasaraj
Lokomotiva Kuban
Donjeck
Prokom
Grupa F:
Uniks
Panionios
Ostende
Stelmet
Grupa G: 
Spartak Sankt Peterburg
Cibona
Šole
Ulm
Grupa H: 
Kahasol
Dinamo Sasari
CRVENA ZVEZDA
Orlean
Prva dva tima iz svake grupe plasiraće se u Top 16 -sledeću fazu takmičenja.

 
GROUP H TABELA                              W/L/POINTS+/POINTS-/+/-
Crvena Zvezda Diva Belgrade                  5/1/556/515/41
Cajasol Seville                                             3/3/483/471/12
Orleans Loiret Basket                                2/4/465/478/-13
Dinamo Banco di Sardegna Sassari         2/4/516/556/-40
---------------------------------------------------------------------
DRUGA FAZA-TOP 16
 LAST 16, GAME 1, JANUARY 8-9, 2013
GROUP I
BC Budivelnik Kiev vs.Banvit Bandirma BK                                76 - 69
KK Buducnost VOLI vs.BC Triumph Lyubertsy                         90 - 69
GROUP J
Valencia Basket vs.VEF Riga                                                      86 - 82
Uxue Bilbao Basket vs.CEZ Basketball Nymburk                     83 - 85
GROUP K
Spartak St. Petersburg vs.PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar 70 - 84
Stelmet Zielona Gora vs.Cajasol Seville                                    76 - 67
GROUP L
Ratiopharm Ulm vs.Crvena Zvezda Telekom Belgrade          95 - 100
Galatasaray Medical Park vs.Unics Kazan                                74 - 80
---------------------------------------------------------
LAST 16, GAME 2, JANUARY 15-16, 2013
GROUP I
BC Triumph Lyubertsy vs.BC Budivelnik Kiev                          84:85
Banvit Bandirma BK  vs.KK Buducnost VOLI                          89:80
GROUP J
VEF Riga  vs.Uxue Bilbao Basket                                              99:76
CEZ Basketball Nymburk  vs.Valencia Basket                         77:82
GROUP K
PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar  vs.Stelmet Zielona Gora   96:87
Spartak St. Petersburg  vs.Cajasol Seville                                78:59
GROUP L
Unics Kazan  vs.Ratiopharm Ulm                                                       87:95
Crvena Zvezda Telekom Belgrade  vs.Galatasaray Medical Park 74:91
------------------------------------------
LAST 16, GAME 3, JANUARY 22-23, 2013
GROUP I
BC Budivelnik Kiev  vs.KK Buducnost VOLI      75:79
Banvit Bandirma BK  vs.BC Triumph Lyubertsy  86:79
GROUP J
CEZ Basketball Nymburk  vs.VEF Riga 80:85
Uxue Bilbao Basket  vs.Valencia Basket  91:76
GROUP K
Stelmet Zielona Gora  vs.Spartak St. Petersburg 69:89
Cajasol Seville  vs.PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar 80:87
GROUP L
Galatasaray Medical Park  vs.Ratiopharm Ulm 82:66
Unics Kazan  vs.Crvena Zvezda Telekom Belgrade 78:59
______________________________________________________________
 LAST 16, GAME 4, JANUARY 29-30, 2013
GROUP I
BC Triumph Lyubertsy  vs.Banvit BK Bandirma    93:89
KK Buducnost VOLI  vs.BC Budivelnik Kiev            75:77
 GROUP J
Valencia Basket  vs.Uxue Bilbao Basket                  60:61
VEF Riga  vs.CEZ Basketball Nymburk                      81:59
GROUP K
PBC Lokomotiv Kuban  vs.Cajasol Seville                   83:72
Spartak St. Petersburg  vs.Stelmet Zielona Gora     81:54
GROUP L
Ratiopharm Ulm  vs.Galatasaray Medical Park           91:70
Crvena Zvezda Telekom Belgrade  vs.Unics Kazan   81:73
_______________________________________________________________
 LAST 16, GAME 5, FEBRUARY 12-13, 2013
GROUP I
BC Triumph  vs.KK Buducnost VOLI                            76:66
Banvit BK Bandirma  vs.BC Budivelnik Kiev                94:85

GROUP J
CEZ Basketball Nymburk  vs.Uxue Bilbao Basket     69:83
VEF Riga  vs.Valencia Baske                                        96:103

GROUP K
Cajasol Seville  vs.Stelmet Zielona Gora                    81:85
PBC Lokomotiv Kuban  vs.Spartak SPB                     77:72

GROUP L
Unics Kazan  vs.GS Medical Park                                 64:57
Crvena Zvezda Telekom  vs.Ratiopharm Ulm            78:92
_________________________________________________________________
 LAST 16, GAME 6, FEBRUARY 19-20, 2013
GROUP I
KK Buducnost VOLI  vs.Banvit BK Bandirma                                66-50
BC Budivelnik Kiev  vs.BC Triumph Lyubertsy                              88-77
GROUP J
Valencia Basket vs.CEZ Basketball Nymburk                               104-55
Uxue Bilbao Basket  vs.VEF Riga                                                     76-65
GROUP K
Cajasol Seville  vs.Spartak St. Petersburg                                     68-66
Stelmet Zielona Gora vs.PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar           94-88
GROUP L
Galatasaray Medical Park vs.Crvena Zvezda Telekom Belgrade   85-84
Ratiopharm Ulm  vs.Unics Kazan                                                        77-79
___________________________________________________________________________
 LAST 16, GAME 6, FEBRUARY 19-20, 2013
GROUP I
BC Budivelnik Kiev                      4/2
KK Buducnost VOLI                     3/3
Banvit BK Bandirma                     3/3
BC Triumph Lyubertsy                 2/4
GROUP J
Uxue Bilbao Basket                      4/2
Valencia Basket                             4/2
VEF Riga                                          3/3
CEZ Basketball Nymburk               1/5
GROUP K
PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar  5/1
Spartak St. Petersburg                   3/3
Stelmet Zielona Gora                       3/3
Cajasol Seville                                   1/5
GROUP L
Unics Kazan                                       4/2
Ratiopharm Ulm                                3/3
Galatasaray Medical Park                3/3
Crvena Zvezda Telekom Belgrade 2/4
____________________________________________________
QUARTER FINAL, GAME 1, MARCH 5-6, 2013
GROUP QF A
Spartak St. Petersburg  vs.BC Budivelnik Kiev                         83-72
GROUP QF B
Ratiopharm Ulm  vs.Uxue Bilbao Basket                                   85-81
GROUP QF C
KK Buducnost VOLI  vs.PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar      54-72
GROUP QF D
Valencia Basket  vs.Unics Kazan                                                80-70
__________________________________________________________________________
QUARTER FINAL, GAME 2, MARCH 12-13, 2013
GROUP QF A
BC Budivelnik Kiev  vs.Spartak St. Petersburg                            73-56
GROUP QF B
Uxue Bilbao Basket  vs.Ratiopharm Ulm                                      101-78
GROUP QF C
PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar vs.KK Buducnost VOLI           90-65
GROUP QF D
Unics Kazan  vs.Valencia Basket                                                     71-68
_________________________________________________________________________ 
SEMI-FINAL, GAME 1, MARCH 20, 2013
GROUP A
BC Budivelnik Kiev  vs.Uxue Bilbao Basket                       83-93
GROUP B
Valencia Basket  vs.PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar    87-97
__________________________________________________________
 SEMI-FINAL, GAME 2, MARCH 26-27, 2013
GROUP A
Uxue Bilbao Basket  vs.BC Budivelnik Kiev                     75-53
GROUP B
PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar  vs.Valencia Basket     63-68
_______________________________________________________________ 
FINALE:13.04.2013 u 21:00 časova Belgijskom gradu Šarlroa;
Uxue Bilbao Basket-PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar
 64-75.
Pobednik Eurocupa 2013 je PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar.
 
 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 13 April, 2013 13:10

ATP World Tour Masters 1000 Tennis Tournament - Monte-Carlo Rolex Masters - Monte Carlo, Monaco

21.04.2013 završen je teniski turnir ATP World Tour Masters 1000,Monte Carlo 2013,pobedio je NOVAK ĐOKOVIĆ.Đoković je u finalu pobedio Nadala sa 2:0(6-2,7-6).BRAVO NOLEEEEEEEEEEEEEEE SRBINE!

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 06 April, 2013 23:00

07.04.2013-završen je teniski turnir WTA Charleston 2013.Pobednik ovog turnira je Serena Vilijams koja je u finalu pobedila Jelena Janković sa 2:1(3-6,6-0,6-2)


Get your own Chat Box! Go Large!
Hit Counter
Hit Counter 14.05.2012-ODAKLE SU POSETE BLOGU " VRHOVI KOPAONIKA".......