widgeo.net
VRHOVI KOPAONIKA

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 26 Oktobar, 2013 16:08
Raspored šampionata F1 2013. godine: 
1. Velika nagrada Australije 17. mart 2013(pobedio je KIMI RAIKKONEN 2.ALONSO 3.VETEL 4.MASA 5.HAMILTON)
2. Velika nagrada Malezije 24. mart 2013 u  09:00 časova(završeno,pobedio je SEBASTIAN VETTEL 2.WEBBER 3.HAMILTON 4.ROSBERG 5.MASA).

3. Velika nagrada Kine 14. april 2013(završeno,pobedio je ALONSO 2.RAIKONEN 3.HAMILTON 4.VETEL 5.BATON)
  
4. Velika nagrada Bahreina 21. april 2013(završeno,pobedio je SEBASTIJAN FETEL 2.KIMI RAIKONEN 3.ROMAN GROŽAN 4.POL di RESTA 5.LUIS HAMILTON).
 
 
5. Velika nagrada Španije (Barselona) 12. maj 2013(završeno,pobedio je ALONSO 2.RAIKONEN 3.MASA 4.VETEL 5.WEBER).
 
 
6. Velika nagrada Monaka 26. maj 2013 u 14:00 časova(završena je trka;pobedio je NIKO ROZBERG 2.SEBASTIJAN FETEL 3.MARK VEBER 4.LUIS HAMILTON 5.ADRIJAN ZUTIL).
 

7. Velika nagrada Kanade 9. jun 2013 u 20:00 časova(završeno,pobedio je SEBASTIJAN FETEL 2.FERNANDO ALONSO 3.LUIS HAMILTON 4.MARK VEBER 5.NIKO ROSBERG)
 
8. Velika nagrada Velike Britanije 30. jun 2013 u 14:00 časova(završeno,pobedio je ROSBERG 2.VEBER 3.ALONSO 4.HAMILTON 5.RAIKONEN)
 
9. Velika nagrada Nemačke 7. jul 2013 u 14:00 časova(završena je trka,pobedio je VETTEL 2.RAIKKONEN 3.GROSJEAN 4.ALONSO 5.HAMILTON).

 
 10. Velika nagrada Mađarske 28. jul 2013 u 14:00 časova(završena je trka,pobedio je LUIS HAMILTON 2.RAIKKONEN 3.VETTEL 4.WEBER 5.ALONSO).
 

 

11. Velika nagrada Belgije 25. avgust 2013 u 14:00 časova(završena je trka,pobedio je VETTEL 2.ALONSO 3.HAMILTON 4.ROSBERG 5.WEBER)
 
 
12. Velika nagrada Italije 8. septembar 2013 u 14:00 časova(završena je trka,pobedio je VETTEL 2.ALONSO 3.WEBER)
13. Velika nagrada Singapura 22. septembar 2013 u 14:00 časova(završena je trka,pobedio je VETTEL 2.ALONSO 3.RAIKKONEN 4.ROSBERG 5.HAMILTON).
 

14. Velika nagrada Koreje 6. oktobar 2013 u 08:00 časova(završena je trka,pobedio je VETTEL 2.RAIKKONEN 3.GROSJEAN 4.HULKENBERG 5.HAMILTON).
15. Velika nagrada Japana 13. oktobar 2013 u 08:00 časova(završena je trka,pobedio je VETEL 2.WEBER 3.GROSJEAN 4.ALONSO 5.RAIKKONEN)
 

16. Velika nagrada Indije 27. oktobar 2013 u 10:30 časova(završena je trka,pobedio je VETTEL 2.ROSBERG 3.GROSJEAN 4.MASA 5.PEREZ).
 
17. Velika nagrada Abu Dabija 3. novembar 2013 u 14:00 časova(završena je trka,pobedio je VETTEL)
18. Velika nagrada SAD (Ostin) 17. novembar 2013 u 20:00 časova
       Prenos trka Formule 1-sezona 2013 na satelitskom programu:
-RTL Televizija(Nemačka) satelit Hotbird 13E 11054 H 27500-FTA
-RTL Televizija(Nemačka)satelit Astra1 19,2E 12188 H 27500-FTA
-RTL Televizija(Nemačka)satelit Astra1 19,2E 12226 H 27500-FTA
-IDMAN TV (Azerbejdžan)Azerspace 46E 11169 H 20400-BISS
-AD Sports 2-Badr 26E 11804 H 27500-FTA
-AD Sports 2-Eutelsat 7W 12226 H 27500-FTA
 
19. Velika nagrada Brazila 24. novembar 2013 u 18:00 časova
 

 
 Ako nema prenosa meča koji želite da gledate na satelitskom programu onda gledajte preko neta.
__________________________________________________________

Prenos svih značajnijih sportskih mečeva  na netu,
ukoliko imate dobru brzinu interneta gledajte sport putem streamova.....
Na blogu je postavljen članak Sportski streamovi,,,,
a može i preko linka SPORT-LIVE i preko LINKOVI ZA SPORT(smešteni su na ovom blogu u moji linkovi).
Uživajte u sportu!
 
 
 Kalendar za 2014. godinu
16/03 Australija
30/03 Malezija
06/04 Bahrejn
20/04 Kina
27/04 Koreja (nije potvrdjena)
11/05 Španija
25/05 Monako
01/06 Amerika, Nju Džersi (* čeka odobrenje)
08/06 Kanada
22/06 Austrija
06/07 Velika Britanija
20/07 Nemačka
27/07 Madjarska
24/08 Belgija
07/09 Italija
21/09 Singapur
05/10 Rusija
12/10 Japan
26/10 Abu Dabi
09/11 USA, Ostin
16/11 Meksiko (* čeka odobrenje)
30/11 Brazil 
 

 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 21 Oktobar, 2013 18:04

WTA CHAMPIONSHIPS 2013 - ISTANBUL 2013.

27.10.2013 završen je teniski turnur WTA INSTANBUL 2013, pobednik je Serena Vilijams.Serena je u finalu pobedila Li Na sa 2:1(2-6,6-3,6-0)

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 18 Oktobar, 2013 10:10

 

24.10.2013 

ULEB Euroleague-Group D Game 2
18:00 Lokomotiv Kuban - Lietuvos Rytas

ULEB Euroleague-Group D Game 2
20:05 Maccabi Elektra - Red Star Belgrade

ULEB Euroleague-Group B Game 2
20:30 Olimpia Milano-Zalgiris

ULEB Euroleague-Group B Game 2
20:45 Real Madrid - Brose Baskets

ULEB Euroleague-Group C Game 2
20:45 Galatasray - Olympiacos


25.10.2013

ULEB Euroleague-Group A Game 2
18:00 CSK Moscow - Budivelnik

ULEB Euroleague-Group A Game 2
19:00 Partizan Belgrade - Nanterre

ULEB Euroleague-Group A Game 2
19:00 Fenerbahce Ulker - Bercelona

ULEB Euroleague-Group D Game 2
20:30 Panathinaikos -Laboral Kutxa

ULEB Euroleague-Group B Game 2
20:45 Strasbourg - Anadoly Efes

ULEB Euroleague-Group C Game 2
20:45 Unicaja -Zielona Gora
 
 
 
 
 
 
 

 Ako nema prenosa meča koji želite da gledate na satelitskom programu onda gledajte preko neta.

__________________________________________________________

Prenos svih značajnijih sportskih mečeva  na netu,
ukoliko imate dobru brzinu interneta gledajte sport putem streamova.....
Na blogu je postavljen članak Sportski streamovi,,,,
a može i preko linka SPORT-LIVE i preko LINKOVI ZA SPORT(smešteni su na ovom blogu u moji linkovi).

Uživajte u sportu!

 

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 15 Oktobar, 2013 23:54

02.09.2012.Siniša Mihajlović, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, objavio je spisak sa imenima igrača na koje računa za prve utakmice kvalifikacija za plasman na Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu.

Siniša Mihajlović je izabrao:

Golmani: Vladimir Stojković, Željko Brkić, Damir Kahriman.

Odbrana: Branislav Ivanović, Neven Subotić, Matija Nastasić, Aleksandar Kolarov, Nikola Maskimović, Milan Biševac, Aleksandar Luković, Nenad Tomović.

Vezni red: Srđan Mijailović, Nemanja Matić, Nikola Ninković, Aleksandar Ignjovski, Dušan Basta, Ljubomir Fejsa, Radoslav Petrović.

Napad ?????????: Marko Šćepović, Zoran Tošić, Dušan Tadić, Filip Djuričić, Nemanja Tomić, Miralem Sulejmani, Lazar Marković, Darko Lazović i Dejan Lekić.

Srbija kvalifikacije počinje 8. septembra u Škotskoj. Meč će se odigrati na stadionu "Hempden park" od 16 sati po srpskom vremenu.

Tri dana kasnije u Novom Sadu gostuje Vels, a utakmica na stadionu "Karađorđe" zakazana je za 20.30 sati.

 

Kvalifikacije za Mundijal u Brazilu, Srbija počinje utakmicom sa Škotskom 8. septembra 2012. godine. Mečevi sa Hrvatskom 2013. godine.

08/09/2012TBATBAScotland SCO-SRB 
11/09/2012TBATBA SRB-WAL Wales
12/10/2012TBATBA SRB-BEL Belgium
16/10/2012TBATBAFYR Macedonia MKD-
SRB 
22/03/2013TBATBACroatia CRO-
SRB 
26/03/2013TBATBA SRB-
SCO Scotland
07/06/2013TBATBABelgium BEL-
SRB 
06/09/2013TBATBA SRB-
CRO Croatia
10/09/2013TBATBAWales WAL-
SRB 
15/10/2013TBATBA SRB-
MKD FYR Macedonia

GRUPA A

 Hrvatska00000:000
 Srbija00000:000
Belgium Belgija00000:000
 Škotska00000:000
 Makedonija00000:000
 Vels00000:000

A grupa: Hrvatska, Srbija, Belgija, Škotska, Makedonija i Vels.

Mečevi sa Hrvatskom biće odigrani 2013. godine. Prva utakmica biće odigrana u petak, 22. marta u Hrvatskoj, a revanš je u Srbiji 6. septembra.

Evropa će u Brazilu 2014. godine imati 13 predstavnika. Direktan plasman na naredni Šampionat obezbediće pobednici svih devet kvalifikacionih grupa. 

Drugoplasirane reprezentacije biće svrstane na posebnu tabelu, a iz grupa koje imaju šest predstavnika (ukupno njih osam, poslednja ima pet učesnika) biće izbrisani rezultati ostvareni protiv poslednjeplasiranih ekipa. 

Sa tako sastavljene tabele od devet selekcija, osam prvoplasiranih učestvovaće u baražu i četiri pobednika će ostvariti plasman na Svetsko prvenstvo, dok najslabije rangirana drugoplasirana reprezentacija neće ni učestvovati u mečevima odluke. Termini baraža su 15. i 19. novembar 2013. godine.


RASPORED UTAKMICA:

2012. godina

8. septembar:

Škotska - SRBIJA

07.septembar
 Vels - Belgija 

 Hrvatska - Makedonija 


11. septembar:

SRBIJA - Vels
Belgija - Hrvatska
Škotska - Makedonija

12. oktobar:

SRBIJA - Belgija
Makedonija - Hrvatska
Vels - Škotska

16. oktobar:

Makedonija - SRBIJA
Hrvatska - Vels
Belgija - Škotska

2013. godina

22. mart:

Hrvatska - SRBIJA
Makedonija - Belgija
Škotska - Vels

26. mart:

SRBIJA - Škotska
Vels - Hrvatska
Belgija - Makedonija

7. jun:

Belgija - SRBIJA
Hrvatska - Škotska

11. jun:
Nema utakmica

6. septembar:

SRBIJA - Hrvatska
Makedonija - Vels
Škotska - Belgija

10. septembar:

Vels - SRBIJA
Makedonija - Škotska

11. oktobar:

Hrvatska - Belgija
Vels - Makedonija

15. oktobar:

SRBIJA - Makedonija
Škotska - Hrvatska
Belgija - Vels.

 


OSTALE GRUPE:

Grupa B: Italija, Danska, Češka, Bugarska, Jermenija, Malta 

Grupa C: Nemačka, Švedska, Republika Irska, Austrija, Farska Ostrva, Kazahstan 

Grupa D: Holandija, Turska, Mađarska, Rumunija, Estonija, Andora 

Grupa F: Norveška, Slovenija, Švajcarska, Albanija, Kipar, Island 

Grupa E: Portugal, Rusija, Izrael, Severna Irska, Azerbejdžan, Luksemburg 

Grupa G: Grčka, Slovačka, Bosna i Hercegovina, Litvanija, Letonija, Lihtenštajn 

Grupa H: Engleska, Crna Gora, Ukrajina, Poljska, Moldavija, San Marino 

Grupa I: Španija, Francuska, Belorusija, Gruzija, Finska

 ---------------------------------------------------------------
 15.10.2013 godine završene su kvalikacije za SP Brazil 2013.

Reprezentacija Srbije je bila očajna u ovim kvalifikacijama. Srbija je zauzela treće mesto u A grupi.

Nadamo se da će se nešto rapidno promeniti u načinu rada sa reprezentacijom jer sa ovakvom igrom nećemo uspeti da prođemo ni sledeće kvalifikacije ovaj put za Evropsko prvenstvo.

Vizu za Brazil obezbedile su Holandija, Italija, Belgija, Švajcarska,Nemačka, Rusija, Bosna i Hercegovina, Engleska i Španija.


U baražu evro-zone igraće Grčka, Francuska, Portugal, Ukrajina,Švedska, Island, Rumunija i Hrvatska.
Žreb parova održaće se 21. oktobra u Cirihu, a utakmice će se igrati 15. i 19. novembra 2013.
Nosioci prilikom žreba biće Hrvatska, Grčka, Portugal i Ukrajina.

 

15.11.2013 FIFA World Cup -Qualifiers

20:00 Iceland - Croatia


20:45 Ukraine - France


20:45 Portugal - Sweden


20:45 Greece - Romania

 


Brazil je kao domaćin automatski postao učesnik Mundijala,
a tamo će se, za sada, naći i Japan, Australija, Iran,
 Južna Koreja, Kostarika, SAD, Argentina i Kolumbija. 


Svetsko prvenstvo je od 12. juna do 13. jula 2014. godine.

 

Ako nema prenosa meča koji želite da gledate na satelitskom programu onda gledajte preko neta.
__________________________________________________________

Prenos svih značajnijih sportskih mečeva  na netu,
ukoliko imate dobru brzinu interneta gledajte sport putem streamova.....
Na blogu je postavljen članak Sportski streamovi,,,,
a može i preko linka SPORT-LIVE i preko LINKOVI ZA SPORT(smešteni su na ovom blogu u moji linkovi).
Uživajte u sportu!

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 12 Oktobar, 2013 16:24

 

13.10.2013 godine u 14:20 časova,finale WTA LINZ 2013 :ANA IVANOVIĆ-ANGELIQUE KERBER.

Završen je meč,pobedila je KERBER sa 2:0(6-4,7-6).

 13.10.2013 u 10:00 časova finale ATP 1000 MASTERS,ŠANGAJ 2013.Završen je meč,pobedio je NOVAK ĐOKOVIĆ.Odličan meč,Nole je pobedio sjajnog Del Potra sa 2:1(6-1,3-6,7-6).BRAVO NOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

 

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 06 Oktobar, 2013 15:07

ATP World Tour 500 Tennis Tournament - China Open - Beijing China

Teniski turnir ATP 500,PEKING 2013 je završen pobedom Novaka Đukovića.Nole je u finale pobedio Rafaela Nadala sa 2:0(6-3,6-4).BRAVO NOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.

 Novak Đoković, Foto: Reuters

 Teniski turnir WTA PEKING 2013 je završen pobedom Serene Vilijams.Serena je u finalu pobedila Jelenu Jaković sa 2:0(6-2,6-2).

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 05 Oktobar, 2013 23:27
 Dugo očekivani bokserski spektakl između ukrajnskog
 boksera Vladimira Klička i Rusa Aleksandara Povetkina održaće
 se petog oktobra na Olimpijskom stadionu u Moskvi.

Okršaj titana sa istoka dogodiće se pred 80 hiljada ljudi,
 a bokseri bi trebalo da podele oko 23 miliona dolara (75 - 25% za Klička).

Sjajni ukrajinski bokser početkom maja odbranio je protiv
 Frančeska Pianete četiri pojasa (WBA super, IBF, WBO, IBO),
 dok je Povetkin (WBA)tehničkim nokautom u trećoj rundi savladao 
do tada neporaženog izazivača Andrezeja Vavrcika.
---------------------------------------------------------------------------
 Završen je boks meč Vladimir Kličko-Povetkin,pobedio je Kličko jednoglasnom odlukom sudija.Bio je ovo vrlo loš boks meč.
Ukrajinski bokser ostao je neprikosnoveni kralj teške kategorije,pošto je u Moskvi pobedio Rusa Aleksandra Povetkina.
Vladimir Kličko je 61. pobedom u karijeri odbranio titule svetskog bokserskog šampiona
 u verzijama WBA, WBO, IBF, IBO, kao i pojas časopisa Ring.
Kličko je pobedio na poene 119:104 jednoglasnom odlukom trojice sudija.

Ukrajinac je tokom borbe zabeležio četiri nokdauna, a zanimljivo je
 i da je zabeležio pobedu u 12 rundi, a da nijednom nije udario protivnika u telo.

Ocene su da je to bila jedna od najlošijih borbi Klička u karijeri,
 jer je preterano držao protivnika, odnosno ulazio u klinč i zaustavljao borbu,
 zbog čega mu je i sudija oduzeo poen.
Povetkin, jedan od retkih izazivača braće Kličko,
 Vladimira i Vitalija, sve vreme je pokušavao da napada, ali bez uspeha.

Kličko je neporažen od 2004. godine, dok je Povetkin zabeležio prvi poraz posle 26 mečeva.

Ukrajinski bokser je borbom u Moskvi zaradio 17 miliona dolara,
 a meču na Olimpijskom stadionu u prestonici Rusije prisustvovalo je mnoštvo zvanica iz političkog i javnog života.

 


Get your own Chat Box! Go Large!
Hit Counter
Hit Counter 14.05.2012-ODAKLE SU POSETE BLOGU " VRHOVI KOPAONIKA".......