widgeo.net
VRHOVI KOPAONIKA

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 25 Avgust, 2017 16:07

Utakmice lige Evrope za sezonu 201/18 ,počinju od 14.09.2017.godine.
SASTAVI GRUPA:

GRUPA A: Viljareal (Španija), Makabi Tel Aviv (Izrael), Astana (Kazahstan), Slavija (Češka).

GRUPA B: Dinamo Kijev (Ukrajina), Jang Bojs (Švajcarska), PARTIZAN (Srbija), Skenderbeg (Albanija).

GRUPA C: Braga (Portugal), Ludogorec (Bugarska), Hofenfajm (Nemačka), Basakšehir (Turska).

GRUPA D: Milan (Italija), Austrija (Austrija), Rijeka (Hrvatska), AEK (Grčka).

GRUPA E: Lion (Francuska), Everton (Engleska), Atalanta (Italija), Apolon (Kipar).

GRUPA F: Kopenhagen (Danska), Lokomotiva M. (Rusija), Šerif (Moldavija), Zlin (Češka).

GRUPA G: Plzen (Češka), Steaua (Rumunija), Hapoel Ber Ševa (Izrael), Lugano (Švajcarska).

GRUPA H: Arsenal (Engleska), BATE Borisov (Belorusija), Keln (Nemačka), CRVENA ZVEZDA (Srbija).

GRUPA I: Salcburg (Austrija), Marsej (Francuska), Gimaraeš (Portugal), Konja (Turska).

GRUPA J:  Bilbao (Španija), Herta (Nemačka), Zorija (Ukrajina), Ostersund (Švedska).

GRUPA K: Lacio (Italija), Nica (Francuska), Varegem (Belgija), Vitese (Holandija).

GRUPA L: Zenit (Rusija), Real Sosijedad (Španija), Rozenborg (Norveška), Vardar (Makedonija).
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 25 Avgust, 2017 15:59
Sezona počinje 12 i 13. septembra 2017, dok je poslednje 6. kolo na programu 5 i 6. decembra. 
Plasman u nokaut fazu obezbediće po dva najbolja kluba iz svake grupe.


Grupa A

Benfika
Mančester Junajted
Bazel
CSKA

Grupa B

Bajern Minhen
PSŽ
Anderleht
Seltik

Grupa C

Čelsi
Atletiko Madrid
Roma
Karabag

Grupa D

Juventus
Barselona
Olimpijakos
Sporting Lisabon

Grupa E

Spartak 
Sevilja
Liverpul
Maribor

Grupa F

Šahtjor Donjeck 
Mančester Siti
Napoli
Fejenord

Grupa G

Monako
Porto
Bešiktaš
Lajpcig

Grupa H

Real Madrid
Borusija Dortmund
Totenhem
Apoel


Get your own Chat Box! Go Large!
Hit Counter
Hit Counter 14.05.2012-ODAKLE SU POSETE BLOGU " VRHOVI KOPAONIKA".......