widgeo.net
VRHOVI KOPAONIKA

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 13 Maj, 2018 13:45
Srodna slika

 Grupa A:


A1 Rusija

A2 Saudijska Arabija

A3 Egipat

A4 Urugvaj


1. kolo:


Moskva, Lužnjiki - 14. jun (17.00): Rusija - Saudijska Arabija

Jekaterinburg - 15. jun (14.00): Egipat - Urugvaj


2. kolo:


Sankt Peterburg - 19. jun (20.00): Rusija - Egipat

Rostov - 20. jun (17.00): Urugvaj - Saudijska Arabija


3. kolo:


Samara - 25.jun (16.00): Urugvaj - Rusija

Volgograd - 25. jun (16.00): Saudijska Arabija - Egipat


Grupa B:


B1 Portugal

B2 Španija

B3 Maroko

B4 Iran


1. kolo:


Sankt Peterburg - 15. jun (17.00): Maroko - Iran

Soči - 15. jun (20.00): Portugal - Španija


2. kolo:


Moskva, Lužnjiki - 20. jun (14.00): Portugal - Maroko

Kazanj - 20. jun (20.00): Iran - Španija


3. kolo:


Saranks - 25. jun (20.00): Iran - Portugal

Kalinjingrad - 25. jun (20.00): Španija - Maroko


Grupa C:


C1 Francuska

C2 Australija

C3 Peru

C4 Danska


1. kolo:


Kazanj - 16. jun (12.00): Francuska - Australija

Saransk - 16. jun (18.00): Peru - Danska


2. kolo:


Jekaterinbrug - 21. jun (14.00): Francuska - Peru

Samara - 21. jun (17.00): Danska - Australija


3. kolo:


Moskav, Lužnjiki - 26. jun (16.00): Danska - Francuska

Soči - 26. jun (16.00): Australija - Peru


Grupa D:


D1 Argentina

D2 Island

D3 Hrvatska

D4 Nigerija


1. kolo:


Moskva, Otkritje Arena - 16. jun (15.00): Argentina - Island

Kalinjingrad - 16. jun (21.00): Hrvatska - Nigerija


2. kolo:


Nižnji Novgorod - 21. jun (20.00): Argentina - Hrvatska

Volgograd - 21. jun (17.00): Island - Nigerija


3. kolo:


Sankt Peterburg - 26. jun (20.00): Nigerija - Argentina 

Rostov - 26. jun (20.00): Island - Hrvatska


Grupa E:


E1 Brazil

E2 Švajcarska

E3 Kostarika

E4 Srbija


1. kolo:


Samara - 17. jun (14.00): Kostarika - Srbija

Rostov - 17. jun (20.00): Brazil - Švajcarsrka


2. kolo:


Sankt Peterburg - 22. jun (14.00): Brazil - Kostarika

Kalinjingrad - 22. jun (20.00): Srbija - Švajcarsrka


3. kolo:


Moskva, Otkritje arena - 27. jun (20.00): Srbija - Brazil

Nižnji Novgorod - 27. jun (20.00): Švajcarska - Kostarika


Grupa F:


F1 Nemačka

F2 Meksiko

F3 Švedska

F4 Južna Koreja


1. kolo:


Moskva, Lužnjiki - 17. jun (17.00): Nemačka - Meksiko

Nižnji Novgorod - 18. jun (14.00): Švedska - Južna Koreja


2. kolo:


Soči - 23. jun (17.00): Nemačka - Švedska

Rostov - 23. jun (20.00): Južna Koreja - Meksiko


3. kolo.


Kazanj - 27. jun (16.00): Južna Koreja - Nemačka

Jekaterinbrug - 27. jun (16.00): Meksiko - Švedska


Grupa G:


G1 Belgija

G2 Panama

G3 Tunis

G4 Engleska


1. kolo:


Soči - 18. jun (17.00): Belgija - Panama

Volgograd - 18. jun (20.00): Tunis - Engleska


2. kolo:


Moskva, Otkritje arena - 23. jun (14.00): Belgija - Tunis

Nižnji Novgorod 24. jun (14.00): Engleska - Panama


3. kolo:


Kalinjingrad - 28. jun (20.00): Engleska - Belgija

Saransk - 28. jun (20.00): Panama - Tunis


Grupa H:


H1 Poljska

H2 Senegal

H3 Kolumbija

H4 Japan


1. kolo:

Moskva, Otkritje arena - 19. jun (14.00): Poljska - Senegal

Saransk - 19. jun (17.00): Kolumbija - Japan


2. kolo:

Jekaterinburg - 24. jun (17.00): Japan - Senegal

Kazanj - 24. jun (20.00): Poljska - Kolumbija


3. kolo:

Volgograd - 28. jun (16.00): Japan - Poljska

Samara - 28. jun (16.00): Senegal - Kolumbija

 

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 03 Maj, 2018 10:21

 Rezultat slika za fudbal
 
 
 Europe
UEFA Europa League (Semi Finals)
21:05 Atlético Madrid - Arsenal
TRT Spor HD
-Turksat 42°E -10964 V 14170 -Biss(TRT Feeds)
-Turksat 42°E -11053 V 30000 -FTA
TRT 3 / TRT Spor
-Turksat 42°E -11096 H 30000 -FTA
-Turksat 42°E -11958 V 27500 -FTA
RSI La 2 HD
-Hotbird 13°E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RTS Deux HD
-Hotbird 13°E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13°E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
Sport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA
Arena Sport 3
-HellasSat 39°E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
RTRS (PTPC)
-Eutelsat 16°E -11261 H 30000 -Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat (Al Yah) 52.5°E -11785 H 27500 -FTA/Biss(East Beam)
-NSS 57°E -11565 H 10740 -FTA/Biss(Central Asia/East Beam)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46°E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*IRIB TV 3 HD
-Intelsat 62°E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*IRIB TV 3
-Badr 26°E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26°E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62°E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5°W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*Match! TV
-Eutelsat/Express 36°E -12226 L 27500 -DRECrypt
-Express 53°E -12617 H 8122 -FTA/Biss
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 53°E -12576 H 14990 -FTA(Multistream ONLY!)
-Express 40°E -3615 R 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
-Express 40°E -3665 L 14990 -FTA(C-Band)(Multistream ONLY!)
*TV8 Italy [Simulcast]
-Eutelsat 12.5°W -12718 H 36510 -FTA(Multistream ONLY!)
*Sport 24 HD (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-Telstar 63°W -11564 H 3320 -PowerVU(**)
-NSS 57°E -4095 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5°W -4132 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177°W -4099 R 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24 (DVB Cards/Oscam EMU 2.7 Only)
-NSS 20°W -12513 H 3320 -PowerVU(**)

21:05 Red Bull Salzburg - Olympique Marseille
W9 Swiss HD
-Eutelsat 9°E -12034 V 27500 -FTA
*W9 HD
-Eutelsat 5°W -11509 H 29500 -FTA(Multistream ONLY!)
Arena Sport 4
-HellasSat 39°E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)
NLO TV
-Astra 4.8°E -12130 V 27500 -Biss
*IRIB Varzesh
-Badr 26°E -12265 H 30000 -FTA/Biss
-Badr 26°E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62°E -11555 V 30000 -FTA/Biss
*Sony Ten 1 HD
-AsiaSat 105.5°E -4180 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*TV8 Italy [Simulcast]
-Eutelsat 12.5°W -12718 H 36510 -FTA(Multistream ONLY!)

Friday 04/05/2018 CEST(BST +1, GMT/UTC +2)

South America
Copa Libertadores
00:15 Racing Club - Universidad de Chile
Arena Sport 3
-HellasSat 39°E -11135 V 30000 -Tandberg(**)
-BulgariaSat 1.9°E -12380 H 30000 -Tandberg(**)

 
 
 Ako nema prenosa meča koji želite da gledate na satelitskom programu onda gledajte preko neta.

__________________________________________________________

Prenos svih značajnijih sportskih mečeva  na netu,
ukoliko imate dobru brzinu interneta gledajte sport putem streamova.....
Na blogu su u delu linkovi postavljeni linkovi
 SPORT-LIVE i preko LINKOVI ZA SPORT(smešteni su na ovom blogu u moji linkovi).

http://www.rojadirecta.me/

 



Get your own Chat Box! Go Large!
Hit Counter
Hit Counter 14.05.2012-ODAKLE SU POSETE BLOGU " VRHOVI KOPAONIKA".......