Turnir otvara duel domaćina EURO 2016 Francuske i Rumunije, što je ujedno i prvi meč grupe A.

Grupna faza

Petak, 10. jun
21:00 (Saint Denis): Francuska - Rumunija (grupa A) 2:1

Subota, 11. jun
15:00 (Lens): Albanija - Švajcarska (A) 0:1
18:00 (Bordo): Vels - Slovačka (B) 2:1
21:00 (Marsej): Engleska - Rusija (B)1:1

Nedelja, 12. jun
15:00 (Pariz): Turska - Hrvatska (D)  0:1
18:00 (Nica): Poljska - Severna Irska (C) 1:0
21:00 (Lil): Nemačka - Ukrajina (C) 2:0

Ponedeljak, 13. jun
15:00 (Tuluz): Španija - Češka (D)    1:0
18:00 (Saint Denis): Irska - Švedska (E) 1:1
21:00 (Lion): Belgija - Italija (E) 0:2

Utorak, 14. jun
18:00 (Bordo): Austrija - Mađarska (F) 0:2
21:00 (Sent Etjen): Portugal - Island (F) 1:1

Sreda, 15. juni
15:00 (Lil): Rusija - Slovačka (B)  1:2
18:00 (Pariz): Rumunija - Švajcarska (A) 1:1
21:00 (Marsej): Francuska - Albanija (A) 2:0

Četvrtak, 16. jun
15:00 (Lens): Engleska - Vels (B)  2:1
18:00 (Lion): Ukrajina - Severna Irska (C) 0:2
21:00 (Saint Denis): Nemačka - Poljska (C) 0:0

Petak, 17. jun
15:00 (Tuluz): Italija - Švedska (E) 1:0
18:00 (Sent Etjen): Češka - Hrvatska (D) 2:2
21:00 (Nica): Španija - Turska (D) 3:0

Subota, 18. jun
15:00 (Bordo): Belgija - Irska (E) 3:0
18:00 (Marsej): Island - Mađarska (F) 1:1
21:00 (Pariz): Portugal - Austrija (F) 0:0

Nedelja, 19. jun
21.00 (Lil): Švajcarska - Francuska (A) 0:0
21.00 (Lion): Rumunija - Albanija (A) 0:1

Ponedeljak, 20. juni
21:00 (Sent Etjen): Slovačka - Engleska (B) 0:0
21:00 (Tuluz): Rusija - Vels (B) 0:3

Utorak, 21. jun
18:00 (Pariz): Severna Irska - Nemačka (C) 0:1
18:00 (Marsej): Ukrajina - Poljska (C)  0:1
21:00 (Bordo): Hrvatska - Španija (D) 2:1
21:00 (Lens): Češka - Turska (D) 0:2

Sreda, 22. jun
18:00 (Lion): Mađarska - Portugal (F)        3:3
18:00 (Saint Denis): Island - Austrija (F)    2:1
21:00 (Nica): Švedska - Belgija (E)              0:1
21:00 (Lil): Italija - Irska (E)                      0:1

Eliminatorna faza, osmina finala

Subota, 25. jun
15:00 (Sent Etjen): Drugoplasirani iz grupe A - Drugoplasirani iz grupe C (utak1)
  Švajcarska - Poljska (25. jun, 15.00)  1:1(4:5)

18:00 (Pariz): Pobednik grupe B - Trećeplasirani iz grupa A/C/D (utakmica 2)
 Vels - Severna Irska (25. jun, 18.00) 1:0

21.00 (Lens): Pobednik grupe D - Trećeplasirani iz grupa B/E/F (utakmica 3)
Hrvatska - Portugal (25. jun, 21.00) 0:1

Nedjelja, 26. jun
15:00 (Lion): Pobednik grupe A - Trećeplasirani iz grupa C/D/E (utakmica 4)
 Francuska - Republika Irska (26. jun, 15.00) 2:1

18.00 (Lil): Pobednik grupe C - Trećeplasirani iz grupa A/B/F (utakmica 5)
Nemačka - Slovačka (26. jun, 18.00) 3:0

21:00 (Tuluz): Pobednik grupe F - Drugoplasirani iz grupe E (utakmica 6)
Mađarska - Belgija (26. jun 21.00)   0:4

Ponedeljak, 27. jun
18:00 (Saint Denis): Pobednik grupe E - Drugoplasirani iz grupe D (utakmica 7)
 Italija - Španija (27. jun, 18.00) 2:0

21:00 (Nica): Drugoplasirani iz grupe B - Drugoplasirani iz grupe F (utakmica 8)
 Engleska - Island (27. jun,21.00)  1:2


 
Četvrtfinala

Četvrtak, 30. jun
21:00 (Marsej): Pobednik utakmice 1 - Pobednik utakmice 3 (ČF1)
 Poljska-Portugal   1:1(3-5)
Petak, 1. jul
21:00 (Lil): Pobednik utakmice 2 - Pobednik utakmice 6 (ČF2)
Vels-Belgija  3:1
Subota, 2. jul
21:00 (Bordo): Pobednik utakmice 5 - Pobednik utakmice 7 (ČF3)
Nemačka-Italija 1:1 (6-5)

Nedelja, 3. jul
21:00 (Saint Denis): Pobednik utakmice 4 - Pobednik utakmice 8 (ČF4)
Francuska-Island  5:2

Polufinala

Sreda, 6. jul
21:00 (Lion): Pobednik ČF1 - Pobednik ČF2
 
Portugal- Vels 2:0

Četvrtak, 7. jul
21:00 (Marsej): Pobednik ČF3 - Pobednik ČF4
 
 Nemačka-Francuska 0:2


Finale:

Nedelja, 10. jul, 21:00 (Saint Denis).
 
Portugal-Francuska  1:0

Prenos utakmica na internetu-sportski streamovi

 http://justfirstrowsports.com/