widgeo.net
VRHOVI KOPAONIKA

  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 18 Maj, 2013 13:52

19.05.2013 godine završen je teniski turnir ATP Masters 1000,Roma 2013 pobedom Rafaela Nadala.Nadal je u finalu pobedio Federera sa 2:0(6-1,6-3).

  

19.05.2013 godine,završen je teniski turnir WTA ROMA OPEN 2013,pobedila je Serena Viliams.Viliams je u finalu pobedila Azarenku sa 2:0(6-1,6-3).

 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 15 Maj, 2013 22:40

.....................................................................................
20.12.2012 godine,žrebom u Nionu određeni su parovi osmine finala Lige šampiona, 
Osmina finala Lige šampiona: 

Galatasaraj - Šalke 
Seltik - Juventus
Arsenal - Bajern
Šahtjor - Borusija Dortmund
MIlan - Barselona
Real Madrid - Mančester junajted
Valensija - Pari Sen Žermen
Porto - Malaga


Utakmice osmine finala biće odigrane 12, 13, 19. i 20. februara,
a revanši 5, 6, 12. i 13. marta 2013. godine.
Četvrtfinala su zakazana za 2. i 3. april, a revanši 9. i 10.
Polufinala su planirana za 23. i 24. april, a revanši za 30. april i 1. maj. 

Finale će biti odigrano na stadionu "Vembli" u Londonu 25. maja.
 
UEFA Champions League-Round of 16(1st Leg)
 
12.02.2013 u 20:45 Valencia-Paris St Germain 1:2
12.02.2013 u 20:45 Celtic-Juventus                   0:3
13.02.2013 u 20:45 Shakhtar Donetsk-Borussia Dortmund 2:2
13.02.2013 u 20:45 Real Madrid-Manchester United            1:1
19.02.2013 u 20:45 FC Porto-Malaga                                      1:0
19.02.2013 u 20:45 Arsenal-Bayern Munich                          1:3
20.02.2013 u 20:45 Galatasaray-Schalke 04                         1:1
20.02.2013 u 20:45 AC Milan-Barcelona                                2:0
 
UEFA Champions League-Round of 16(2nd Leg)
 
05.03.2013 u 20:45 Borussia Dortmund-Shakhtar Donetsk  2:0
05.03.2013 u 20:45 Manchester United-Real Madrid             1:2
06.03.2013 u 20:45 Paris St Germain--Valencia                     1:1
06.03.2013 u 20:45 Juventus-Celtic                                        2:0
12.03.2013 u 20:45 Schalke 04-Galatasay                              2:3
12.03.2013 u 20:45 Barcelona-AC Milan                                  4:0
13.03.2013 u 20:45 Malaga-FC Porto                                      2:0
13.03.2013 u 20:45 Bayern Munich-Arsenal                          0:2 
 
15.03.2013,izvučeni parovi Lige šampiona, četvrtfinale

Malaga - Dortmund                    0:0
Real Madrid - Galatasaraj         3:0 
PSŽ - Barselona                          2:2
Bajern - Juventus                       2:0
_____________________________________
Dortmund-Malaga                      3:2
Galatasaraj-Real Madrid           3:2
Juventus-Bajern                         0:2
Barselona-PSŽ                            1:1
 
 

 12. aprila 2013  obavljen je  žreb za
polufinalne duele Lige šampiona-sastaju se:
23.04.2013 u 20:45  BAJERN MINHEN-BARSELONA                  4-0
24.04.2013 u 20:45  BORUSIJA DORTMUND-REAL MADRID    4-1
30.04.2013 u 20:45  REAL MADRID-BORUSIJA DORTMUND    2-0
01.05.2013 u 20:45  BARSELONA-BAJERN MINHEN                  0-3
 
25.05.2013 godine London:FINALE:
BORUSIJA DORTMUND-BAJENERN MINHEN    1-2
Pobednik Lige Šampiona za sezonu 2012/13 je BAJERN MINHEN.
 
 

 


14.02.2013;Liga Evrope, 1/16 finala, rezultati prvih utakmica:

Anži Mahačkala – Hanover 3:1
Zenit – Liverpul 2:0
Ajaks – Steaua 2:0
BATE Borisov – Fenerbahče 0:0
Dinamo Kijev – Bordo 1:1
Levante – Olimpijakos 3:0
Bajer Leverkuzen – Benfika 0:1
Napoli – Viktorija Plzenj 0:3
Sparta Prag – Čelsi 0:1
Atletiko Madrid – Rubin Kazanj 0:2
Bazel – Dnjipro 2:0
Inter – CFR Kluž 2:0
Borusija Menhengladbah – Lacio 3:3
Njukasl  Junajted – Metalist Harkov 0:0
VfB Štutgart – KRC Genk 1:1
Totenhem Hotspur – Olimpik Lion 2:1
 ____________________________________________
21.02.2013,revanš mečevi Lige Evrope 1/16:


Rubin kazan - Atl. Madrid 0:1 (0:0)
Lacio - Borusija Menhengladbah 2:0 (2:0)
Lion - Totenhem 1:1 (1:0)
Genk - Stutgart 0:2 (0:1)
Metalist - Njukastl 0:1 (0:0)
Dnipro - Bazel 1:1 (0:0)
Cluj - Inter 0:3 (0:2)
Plzen - Napoli 2:0 (0:0)
Steaua - Ajaks 3:0 (1:0)
Olimpijakos - Levante 0:1 (0:1)
Liverpul - Zenit 3:1 (2:1)
Hanover - Anzhi 1:1 (0:0)
Fenerbahce - Bate Borisov 1:0 (1:0)
Čelsi - Sparta Prag 1:1 (0:1)
Bordo - Dinamo K. 1:0 (1:0)
Benfika - Leverkuzen 2:1 (0:0) 

 

U osmini finala srešće se sledeće ekipe:


07.03.2013 18:00 Anzhi - Njukastl                0-0
07.03.2013 19:00 Steaua - Čelsi                   1-0
07.03.2013 19:00 Stutgart - Lacio                0-2
07.03.2013 19:00 Plzen - Fenerbahce         0-1
07.03.2013 21:05 Levante - Rubin kazan    0-0
07.03.2013 21:05 Bazel - Zenit                     2-0
07.03.2013 21:05 Totenhem - Inter            3-0

07.03.2013 21:05 Benfika - Bordo               1-0

_________________________________________________________
14.03.2013-Revanš utakmice:
Zenit - Basel                                 1-0
Rubin - Levante                           2-0       
Inter - Tottenham                       4-1
Bordeuax - Benfica                      2-3
Lazio - Stuttgart                           3-1
Fenerbahce - Viktoria P.              1-1         
Chelsea - Steaua B.                      3-1
Newcastle - Anzhi                         1-0
______________________________________
 
15.03.2013,izvučeni parovi Lige Evrope, četvrtfinale:

Čelzi - Rubin                   3-1
Totenhem - Bazel           2-2           
Fenerbahče - Lacio        2-0         
Benfika - Njukasl           3-1
___________________________________________________ 
 
Rubin-Čelzi                   3-2
Bazel-Totenhem          2-2(penali 3-2)
Lacio-Fenerbahče       1-1
Njukasl-Benfika          1-1

12. aprila 2013 obavljen je žreb za
polufinalne duele Lige Evrope-sastaju se:
25.04.2013 u 21:05 časova,BAZEL-ČELZI                         1-2
25.04.2013 u 21:05 časova,FENERBAHČE-BENFIKA        1-0
02.05.2013 u 21:05 časova,ČELZI-BAZEL                          3-1
02.05.2013 u 21:05 časova,BENFIKA-FENERBAHČE        3-1
 
15.05.2013 godine,Amsterdam:FINALE
 
ČELZI-BENFIKA  2-1
 
Pobednik Lige Evrope 2012/13 je
 
ČELZIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.
 
 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 13 Maj, 2013 00:35

 REGULAR SEASON, GAME 10, DECEMBER 13-14, 2012

GROUP                                  W L POINTS+ POINTS- +/-
Real Madrid                           7 3 832 738 94
Panathinaikos Athens          6 4 748 722 26
BC Khimki MR                        6        4 753 754 -1
Fenerbahce Ulker                5 5 727 738 -11
Union Olimpija Ljubljana     3 7 722 808 -86
Mapooro Cantu3                7 708 730 -22

GROUP B                        W L POINTS+ POINTS- +/-
Maccabi Electra Tel Aviv     8 2 810 708 102
Unicaja Malaga                    8 2 762 715 47
Montepaschi Siena              5 5 879 844 35
Alba Berlin                            4 6 722 748 -26
Elan Chalon-Sur-Saone      3 7 782 843 -61
Asseco Prokom                    2 8 704 801 -97

GROUP C                         W L POINTS+ POINTS- +/-
Zalgiris Kaunas                    8 2 804 693 111
Olympiacos                          8 2 788 737 51
Anadolu Efes Istanbul        5 5 738 740 -2
Caja Laboral Vitoria           4         6 749 778 -29
EA7 Emporio Armani          3         7 760 767 -7
Cedevita Zagreb                2         8 725 849 -124

GROUP D                      W L POINTS+ POINTS- +/-
FC Barcelona Regal            9 1 774 636 138
CSKA Moscow                      9 1 783 709 74
Besiktas JK Istanbul            5 5 699 749 -50
Brose Baskets Bamberg     3 7 740 807 -67
Lietuvos Rytas                     2 8 670 724 -54
Partizan mt:s                       2 8 731 772 -41
____________________________________________________________
-DRUGA FAZA-TOP 16 

TOP 16, GAME 3, JANUARY 10-11, 2013
GROUP E
CSKA Moscow vs.Brose Baskets Bamberg     90-83
Panathinaikos Athens vs.Unicaja Malaga       78-73
Anadolu Efes vs.Alba Berlin                              71:62
Real Madrid vs.Zalgiris Kaunas                         75:74
GROUP F
Maccabi Electra Tel Aviv vs.Fenerbahce Ulker  91-73
Caja Laboral vs.Besiktas JK                                 77-51
Montepaschi Siena vs.BC Khimki MR                   82:76
Barcelona Regal vs.Olympiacos Piraeus             76:68
-------------------------------------------------------------------------
TOP 16, GAME 4, JANUARY 16-17-18, 2013
GROUP E
Alba Berlin  vs.Panathinaikos Athens                                 73:79
Brose Baskets Bamberg  vs.Anadolu Efes Istanbul         76:94
Unicaja Malaga  vs.Real Madrid                                          64:72
Zalgiris Kaunas  vs.CSKA Moscow                                      73:87
GROUP F
Besiktas JK Istanbul  vs.FC Barcelona Regal                    59:73
BC Khimki Moscow Region  vs.Maccabi Electra Tel Aviv  88:67
Fenerbahce Ulker Istanbul  vs.Caja Laboral Vitoria        75:97
Olympiacos Piraeus  vs.Montepaschi Siena                      72:74
______________________________________________________________ 
TOP 16, GAME 5, JANUARY 24-25, 2013
GROUP E
Alba Berlin  vs.Brose Baskets Bamberg                    82:63
CSKA Moscow  vs.Unicaja Malaga                              81:94
Anadolu Efes  vs.Zalgiris Kaunas                                56:52
Panathinaikos Athens  vs.Real Madrid                       54:58
GROUP F
Fenerbahce Ulker Istanbul  vs.BC Khimki MR           85:82
Caja Laboral  vs.Barcelona Regal                              79:90
Maccabi Electra  vs.Olympiacos Piraeus                    77:78
Montepaschi Siena  vs.Besiktas JK Istanbul             63:57
____________________________________________________
TOP 16, GAME 6, JANUARY 31 / FEBRUARY 1, 2013
GROUP E
Zalgiris Kaunas  vs.Alba Berlin                                          92:56
Real Madrid  vs.CSKA Moscow                                         86:78
Unicaja Malaga  vs.Anadolu Efes Istanbul                    73:78
Panathinaikos Athens  vs.Brose Baskets Bamberg     76:73
GROUP F
Besiktas JK  vs.Maccabi Electra                                        55:77
Olympiacos Piraeus  vs.Fenerbahce Ulker Istanbul       82:71
Barcelona Regal  vs.Montepaschi Siena                          85:66
Caja Laboral Vitoria  vs.BC Khimki MR                            71:83
_______________________________________________________________
 TOP 16, GAME 7, FEBRUARY 14-15, 2013
GROUP E
CSKA Moscow  vs.Panathinaikos Athens                      86-69
Alba Berlin  vs.Unicaja Malaga                                       65-67
Anadolu Efes Istanbul  vs.Real Madrid                          74-72
Brose Baskets Bamberg  vs.Zalgiris Kaunas                 87-88
GROUP F
Maccabi Electra Tel Aviv  vs.FC Barcelona Regal           77-82
BC Khimki Moscow Region  vs.Olympiacos Piraeus        82-87
Fenerbahce Ulker Istanbul  vs.Besiktas JK Istanbul      78-72
Montepaschi Siena  vs.Caja Laboral Vitoria                    85-74
________________________________________________
 TOP 16, GAME 8, FEBRUARY 21-22, 2013
GROUP E
Brose Baskets  vs.Unicaja Malaga                                      65-68
Zalgiris Kaunas  vs.Panathinaikos Athens                          73-78
Anadolu Efes Istanbul  vs.CSKA Moscow                            63-60
Real Madrid  vs.Alba Berlin                                                    77-72
GROUP F
Fenerbahce Ulker Istanbul  vs.FC Barcelona Regal           60-99
Maccabi Electra  vs.Montepaschi Siena                               92-61
BC Khimki MR  vs.Besiktas JK                                                87-56
Olympiacos Piraeus  vs.Caja Laboral Vitoria                      82-74
______________________________________________________________________
TOP 16, GAME 9, FEBRUARY 28 / MARCH 1, 2013
GROUP E
Real Madrid  vs.Brose Baskets                                     76-73
CSKA Moscow  vs.Alba Berlin                                        80-65
Unicaja Malaga  vs.Zalgiris Kaunas                               67-83
Panathinaikos Athens  vs.Anadolu Efes Istanbul        75-62
GROUP F
Besiktas JK  vs.Olympiacos Piraeus                               60-79
Caja Laboral  vs.Maccabi Electra                                   62-66
Montepaschi Siena  vs.Fenerbahce Ulker                     87-69
Barcelona Regal  vs.BC Khimki Moscow Region           71-69
___________________________________________________________________
 TOP 16, GAME 10, MARCH 6-7-8, 2013
GROUP E
Alba Berlin  vs.Anadolu Efes                                      86-91
Brose Baskets Bamberg  vs.CSKA Moscow             58-78
Zalgiris Kaunas  vs.Real Madrid                                104-105
Unicaja Malaga  vs.Panathinaikos Athens               66-60
GROUP F
Olympiacos Piraeus  vs.FC Barcelona Regal            77-90
Fenerbahce Ulker  vs.Maccabi Electra                     85-94
BC Khimki MR  vs.Montepaschi Siena                       78-71
Besiktas JK  vs.Caja Laboral Vitoria                         73-83
________________________________________________________________
 TOP 16, GAME 11, MARCH 14-15, 2013
GROUP E
Anadolu Efes Istanbul vs.Brose Baskets                     89-86
CSKA Moscow  vs.Zalgiris Kaunas                                 70-61
Real Madrid  vs.Unicaja Malaga                                    74-77
Panathinaikos Athens  vs.Alba Berlin                           82-58
GROUP F
Maccabi Electra  vs.BC Khimki MR                                 80-79
Montepaschi Siena  vs.Olympiacos Piraeus                 67-68
Caja Laboral  vs.Fenerbahce Ulker                              87-67
Barcelona Regal  vs.Besiktas JK Istanbul                    86-61
_______________________________________________________________ 
TOP 16, GAME 12, MARCH 20-21-22, 2013
GROUP E
Brose Baskets  vs.Alba Berlin                                      72-75
Zalgiris Kaunas  vs.Anadolu Efes Istanbul                 79-71
Real Madrid  vs.Panathinaikos Athens                       73-74
Unicaja Malaga  vs.CSKA Moscow                              66-70
GROUP F
FC Barcelona Regal  vs.Caja Laboral Vitoria             83-74
BC Khimki MR  vs.Fenerbahce Ulker                           99-76
Besiktas JK  vs.Montepaschi Siena                              72-70
Olympiacos Piraeus  vs.Maccabi Electra                     67-73
___________________________________________________________________
TOP 16, GAME 13, MARCH 28-29, 2013
GROUP E
CSKA Moscow  vs.Real Madrid                                       81-72
Anadolu Efes Istanbul  vs.Unicaja Malaga                   64-70
Brose Baskets Bamberg  vs.Panathinaikos Athens    60-82
Alba Berlin  vs.Zalgiris Kaunas                                       77-55
GROUP F
Maccabi Electra  vs.Besiktas JK                                     101-58
BC Khimki MR  vs.Caja Laboral                                       82-86
Fenerbahce Ulker  vs.Olympiacos Piraeus                    73-78
Montepaschi Siena  vs.FC Barcelona Regal                  69-77
___________________________________________________________________ 
TOP 16, GAME 14, APRIL 4-5, 2013
GROUP E
Zalgiris Kaunas  vs.Brose Baskets                       90-81
Unicaja Malaga  vs.Alba Berlin                             55-68
Panathinaikos Athens vs.CSKA Moscow             63-69
Real Madrid  vs.Anadolu Efes Istanbul               86-66
GROUP F
Olympiacos Piraeus  vs.BC Khimki MR                79-70
Caja Laboral  vs.Montepaschi Siena                  76-64
Barcelona Regal  vs.Maccabi Electra                 74-71
Besiktas JK  vs.Fenerbahce Ulker                      80-73
_________________________________________________________

PLAYOFFS, GAME 1, APRIL 9-10, 2013
GROUP A
CSKA Moscow  vs.Caja Laboral Vitoria                     89-78
GROUP B
Olympiacos Piraeus  vs.Anadolu Efes Istanbul         67-62
GROUP C
FC Barcelona Regal  vs.Panathinaikos Athens         72-70
GROUP D
Real Madrid  vs.Maccabi Electra                           79-53
_____________________________________________
PLAYOFFS, GAME 2, APRIL 11-12, 2013
GROUP A
CSKA Moscow  vs.Caja Laboral Vitoria                        90-68
GROUP B
Olympiacos Piraeus  vs.Anadolu Efes Istanbul           71-53
GROUP C
FC Barcelona Regal  vs.Panathinaikos Athens           65-66
GROUP D
Real Madrid  vs.Maccabi Electra Tel Aviv                    75-63
________________________________________________________________
 PLAYOFFS, GAME 3, APRIL 16-17, 2013
GROUP A
Caja Laboral Vitoria vs.CSKA Moscow                    93-72
GROUP B
Anadolu Efes  vs.Olympiacos Piraeus                     83-72
GROUP C
Panathinaikos Athens  vs.Barcelona Regal           65-63
GROUP D
Maccabi Electra Tel Aviv vs.Real Madrid               57-69
___________________________________________________________ 
PLAYOFFS, GAME 4, APRIL 18-19, 2013
GROUP A
Caja Laboral Vitoria vs.CSKA Moscow             85-94
GROUP B
Anadolu Efes vs.Olympiacos Piraeus               74-73
GROUP C
Panathinaikos Athens vs.Barcelona Regal      60-70
____________________________________________________________ 
   PLAYOFFS, GAME 5, APRIL 25-26, 2013
GROUP B
Olympiacos Piraeus vs.Anadolu Efes                  82-72
GROUP C
Barcelona Regal  vs.Panathinaikos Athens       64-53
_______________________________________________________
FINAL FOUR, GAME 1, MAY 10, 2013
GROUP SEMIFINAL A
CSKA Moscow  vs.Olympiacos Piraeus       52-69
GROUP SEMIFINAL B
FC Barcelona Regal vs.Real Madrid           67-74



FINAL FOUR, GAME 2, MAY 12, 2013
GROUP 3RD PLACE GAME
CSKA Moscow-FC Barcelona Regal               74-73

May 12 18:00 CET
 
GROUP FINAL
Olympiacos Piraeus-Real Madrid               100-88
 
POBEDNIK EUROLIGE 2012/13 JE OLIMPIJAKOS.
 
  Kopaonik Time
vrhovikopaonika@post.com
[Generalna ] 11 Maj, 2013 17:53

  12.05.2013 godine,završen je teniski turnir ATP Masters 1000,Madrid 2013.Pobednik ovo turnira je R.NADAL.Nadal je u finalu pobedio Wawrinku sa 2:0(6-2,6-4). 

  

12.05.2013 godine,završen je teniski turnir WTA MADRID OPEN 2013.Pobednik ovog turnira je SERENA WILLIAMS.

Serena Williams je u finalu pobedila Mariu Sharapovu sa 2:0(6-1,6-4).


Get your own Chat Box! Go Large!
Hit Counter
Hit Counter 14.05.2012-ODAKLE SU POSETE BLOGU " VRHOVI KOPAONIKA".......