Srodna slika

 Grupa A:


A1 Rusija

A2 Saudijska Arabija

A3 Egipat

A4 Urugvaj


1. kolo:


Moskva, Lužnjiki - 14. jun (17.00): Rusija - Saudijska Arabija

Jekaterinburg - 15. jun (14.00): Egipat - Urugvaj


2. kolo:


Sankt Peterburg - 19. jun (20.00): Rusija - Egipat

Rostov - 20. jun (17.00): Urugvaj - Saudijska Arabija


3. kolo:


Samara - 25.jun (16.00): Urugvaj - Rusija

Volgograd - 25. jun (16.00): Saudijska Arabija - Egipat


Grupa B:


B1 Portugal

B2 Španija

B3 Maroko

B4 Iran


1. kolo:


Sankt Peterburg - 15. jun (17.00): Maroko - Iran

Soči - 15. jun (20.00): Portugal - Španija


2. kolo:


Moskva, Lužnjiki - 20. jun (14.00): Portugal - Maroko

Kazanj - 20. jun (20.00): Iran - Španija


3. kolo:


Saranks - 25. jun (20.00): Iran - Portugal

Kalinjingrad - 25. jun (20.00): Španija - Maroko


Grupa C:


C1 Francuska

C2 Australija

C3 Peru

C4 Danska


1. kolo:


Kazanj - 16. jun (12.00): Francuska - Australija

Saransk - 16. jun (18.00): Peru - Danska


2. kolo:


Jekaterinbrug - 21. jun (14.00): Francuska - Peru

Samara - 21. jun (17.00): Danska - Australija


3. kolo:


Moskav, Lužnjiki - 26. jun (16.00): Danska - Francuska

Soči - 26. jun (16.00): Australija - Peru


Grupa D:


D1 Argentina

D2 Island

D3 Hrvatska

D4 Nigerija


1. kolo:


Moskva, Otkritje Arena - 16. jun (15.00): Argentina - Island

Kalinjingrad - 16. jun (21.00): Hrvatska - Nigerija


2. kolo:


Nižnji Novgorod - 21. jun (20.00): Argentina - Hrvatska

Volgograd - 21. jun (17.00): Island - Nigerija


3. kolo:


Sankt Peterburg - 26. jun (20.00): Nigerija - Argentina 

Rostov - 26. jun (20.00): Island - Hrvatska


Grupa E:


E1 Brazil

E2 Švajcarska

E3 Kostarika

E4 Srbija


1. kolo:


Samara - 17. jun (14.00): Kostarika - Srbija

Rostov - 17. jun (20.00): Brazil - Švajcarsrka


2. kolo:


Sankt Peterburg - 22. jun (14.00): Brazil - Kostarika

Kalinjingrad - 22. jun (20.00): Srbija - Švajcarsrka


3. kolo:


Moskva, Otkritje arena - 27. jun (20.00): Srbija - Brazil

Nižnji Novgorod - 27. jun (20.00): Švajcarska - Kostarika


Grupa F:


F1 Nemačka

F2 Meksiko

F3 Švedska

F4 Južna Koreja


1. kolo:


Moskva, Lužnjiki - 17. jun (17.00): Nemačka - Meksiko

Nižnji Novgorod - 18. jun (14.00): Švedska - Južna Koreja


2. kolo:


Soči - 23. jun (17.00): Nemačka - Švedska

Rostov - 23. jun (20.00): Južna Koreja - Meksiko


3. kolo.


Kazanj - 27. jun (16.00): Južna Koreja - Nemačka

Jekaterinbrug - 27. jun (16.00): Meksiko - Švedska


Grupa G:


G1 Belgija

G2 Panama

G3 Tunis

G4 Engleska


1. kolo:


Soči - 18. jun (17.00): Belgija - Panama

Volgograd - 18. jun (20.00): Tunis - Engleska


2. kolo:


Moskva, Otkritje arena - 23. jun (14.00): Belgija - Tunis

Nižnji Novgorod 24. jun (14.00): Engleska - Panama


3. kolo:


Kalinjingrad - 28. jun (20.00): Engleska - Belgija

Saransk - 28. jun (20.00): Panama - Tunis


Grupa H:


H1 Poljska

H2 Senegal

H3 Kolumbija

H4 Japan


1. kolo:

Moskva, Otkritje arena - 19. jun (14.00): Poljska - Senegal

Saransk - 19. jun (17.00): Kolumbija - Japan


2. kolo:

Jekaterinburg - 24. jun (17.00): Japan - Senegal

Kazanj - 24. jun (20.00): Poljska - Kolumbija


3. kolo:

Volgograd - 28. jun (16.00): Japan - Poljska

Samara - 28. jun (16.00): Senegal - Kolumbija